reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

już się trochę uspokoiłam więc chyba będę tu zaglądać codziennie bo jednak nie ma to jak rozmowa z kims kto ma podobne problemy
 
reklama
kochana, wyjdzie, co ma niewyjsc. a nawet jak cos pojdzie nie tak (a nie pojdzie) to zawsze sie znajdzie jakies wyjscie! mozesz wjechac do jakiegos bardziej przyjaznego kraju na troche i tam sprobowac. w UK odpowiednik polskiego NFZ finansuje 2 lub 3 proby (w zaleznosci od regionu, wieku, historii), w Dani chyba 3, w Niemczech placi chyba 75% za kazda probe (ale tu nie esjtem pewna). polak kombinowac potrafi, zwlaszcza jak musi!!!

beta, to siespiesz, bo ktos chyba stymulke bedzie konczyl i z toba by podchodzil do transferu (sorry, ale troche stracilam watek i nie pamietam kto)
 
hej. pracuję w laboratorium na ul. Nowowiejskiej 3 A w Elblągu i tam możesz iść na wyniki , i nie będzie problemu z uzyskaniem ich na konkretną godzinę bo już nie raz robiłyśmy badania dla kobiet do in vitro no i na pewno jest taniej niż w Gdańsku.
 
Witam Was dziewczyny i witam labo75. Właśnie się podłączyłam i widzę, ze się trochę rozgadałyście :)
Labo75 - jesteś kolejną oczekującą na dobre nowiny... Oczywiście wszystkie myślimy pozytywnie i nawet jeśli czasami pojawią się negatywne myśli to na tym forum zostaną szybko przegonione :)
A mi się dzisiaj w głowie kreci- chyba coś nie tak z moim ciśnieniem.
 
labo75 Po pierwsze witaj. Nie smutaj się dziewczę, bo nic straconego jeszcze. My przy naszym pierwszym, udanym podejściu mieliśmy tylko 4 komórki, z czego 2 w trakcie hodowli przestały się rozwijać, dostałam 2 i mam cudowną córunię. dzięki za podpowiedź co do robienia badań w Elblągu, bo pewnie do mnie tyczyła się ta odpowiedź ;-) A powiedz mi czy laboratorium wysyła te wyniki do Gdańska faksem, czy samemu trzeba to zrobić? I po ilu godzinach jest wynik? Trzymaj się dzielnie. Ja też mam endometriozę i jak widzisz wyniki nie za bardzo. Ale się nie poddaję i chcę rodzeństwo dla naszej Werci. Najważniejsze, to dobrze się nastawić, wyluzować, obejrzeć jakąś komedię - ja non stop oglądałam detektywa Monka ;-)
 
labo75 Po pierwsze witaj. Nie smutaj się dziewczę, bo nic straconego jeszcze. My przy naszym pierwszym, udanym podejściu mieliśmy tylko 4 komórki, z czego 2 w trakcie hodowli przestały się rozwijać, dostałam 2 i mam cudowną córunię. dzięki za podpowiedź co do robienia badań w Elblągu, bo pewnie do mnie tyczyła się ta odpowiedź ;-) A powiedz mi czy laboratorium wysyła te wyniki do Gdańska faksem, czy samemu trzeba to zrobić? I po ilu godzinach jest wynik? Trzymaj się dzielnie. Ja też mam endometriozę i jak widzisz wyniki nie za bardzo. Ale się nie poddaję i chcę rodzeństwo dla naszej Werci. Najważniejsze, to dobrze się nastawić, wyluzować, obejrzeć jakąś komedię - ja non stop oglądałam detektywa Monka ;-)
witaj.Jeśli poprosisz o wysłanie wyników faksem nie ma problemu a co do szybkości z jaką jesteśmy w stanie je zrobić to wszystko zależy od tego jak się umówisz z dziewczynami wszystko da się załatwić oczywiście w granicach rozsądku.A jakie były to zarodki a,b,c ja mam c więc najsłabszy z tych wszystkich.
 
labo, gdy a podchodziłam 2 lata temu to klasyfikacja zarodków była inna, więc nie ma sensu podawać, bo i tak nie ma jak porównać.
 
reklama
witaj.Jeśli poprosisz o wysłanie wyników faksem nie ma problemu a co do szybkości z jaką jesteśmy w stanie je zrobić to wszystko zależy od tego jak się umówisz z dziewczynami wszystko da się załatwić oczywiście w granicach rozsądku.A jakie były to zarodki a,b,c ja mam c więc najsłabszy z tych wszystkich.
moj jeden byl D, wiec c to nie najslabszy. poza tym pisalas, ze mialas blastke, moje byly dwodniwe, wiec wychodzi na to, ze zawsze na dwoje babka wrozyla.
lolitka, co dzis cie nie ma? pisz co u cie, bo sie martwie!
 
Do góry