reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Peugeotka36 twoje guzki w 90% sa spowodowane niedoczynnoscia tarczycy ktora jak dobrze pamietam zaczelas leczyc przed zajsciem w ciaze. W wiekszosci przypadkow sa to guzy czynnosciowe wynikajace z zapalenia tarczycy. Jaki masz opis usg tak na Polski jezyk
 
U mnie beta ponizej 5 a wiec mozna dzialac. W piatek wizyta u Pasnika ale sama nie wiem co oczekiwac! Pierwsza wizyta, za duzo badan nie mam i nie wiem jak to bedzie. Jak przebiegala u Was wizyta u Pasnika? Co powinnam zapytac?? Jak sie przygotowac? Moze macie jakies wskazowki!

A ja po powrocie sie rozlozylam, jakas grypa panuje. I tak sie zastanawiam czy on zleci jakies badania ktore moge zrobic w Polsce juz teraz na miejscu na ktore grypa moze miec wplyw!!

A poza tym to nie przywiezli nam dalej walizek i wszystkie trzy gdzies jeszcze w swiecie podrozuja a ja juz nie mam w czym chodzic!!! [emoji33]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Hehe no przestan :)
Nie wiedzialam ze on tak krotko przyjmuje kombinuje wlasnie z polaczeniami paciagiem jak tu zrobic zeby sie wyrobic

ja zatrudnilam tate mojego i w czwartek przylatuje do Wawy, jedziemy na noc do Torunia a w piatek do Lodzi! Szukaj, szukaj, na pewno cos znajdziesz!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie beta ponizej 5 a wiec mozna dzialac. W piatek wizyta u Pasnika ale sama nie wiem co oczekiwac! Pierwsza wizyta, za duzo badan nie mam i nie wiem jak to bedzie. Jak przebiegala u Was wizyta u Pasnika? Co powinnam zapytac?? Jak sie przygotowac? Moze macie jakies wskazowki!

A ja po powrocie sie rozlozylam, jakas grypa panuje. I tak sie zastanawiam czy on zleci jakies badania ktore moge zrobic w Polsce juz teraz na miejscu na ktore grypa moze miec wplyw!!

A poza tym to nie przywiezli nam dalej walizek i wszystkie trzy gdzies jeszcze w swiecie podrozuja a ja juz nie mam w czym chodzic!!! [emoji33]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Ja tez sie przylacze do pytania jak wyglada wizyta u Pasnika
Asia jak uda sie dziewczynie oddac mi wizyte to sie moze spotkamy w piatek :D
Na ktora masz ?
 
No i po punkcji. Ale najpierw korki w mieście, potem nieoczekiwane koszta (separacja plemników, piksi) ok. 1700 zł (a pytałam się wcześniej kilkakrotnie, czy aby na pewno nie będzie innych kosztów prócz leków do stymulacji. Zapewniali, że niet). Morfologia i fragmentacja zrobione. Te drugie wyszło źle (nie mam teraz wglądu, szczerze mówiąc zasypiam). Jeśli będzie ok, to w sobotę transfer. Pobrano 18 kumulusów. Nic więcej nie wiem.

Koszty dobijają... leki, wizyty, dojazdy, masakra... na początku skrzętnie to liczyłam ale dałam sobie spokój, po co się dodatkowo stresować...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie beta ponizej 5 a wiec mozna dzialac. W piatek wizyta u Pasnika ale sama nie wiem co oczekiwac! Pierwsza wizyta, za duzo badan nie mam i nie wiem jak to bedzie. Jak przebiegala u Was wizyta u Pasnika? Co powinnam zapytac?? Jak sie przygotowac? Moze macie jakies wskazowki!

A ja po powrocie sie rozlozylam, jakas grypa panuje. I tak sie zastanawiam czy on zleci jakies badania ktore moge zrobic w Polsce juz teraz na miejscu na ktore grypa moze miec wplyw!!

A poza tym to nie przywiezli nam dalej walizek i wszystkie trzy gdzies jeszcze w swiecie podrozuja a ja juz nie mam w czym chodzic!!! [emoji33]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Doc przeprowadza dokładny wywiad i notuje wszystko co powiesz, potem zleca badania i na kolejnej wizycie proponuje leczenie, jak już będziesz mieć wszystkie wyniki. Weź wszystko co masz, nawet jesli wydaja ci się nieważne. Przypomnij sobie wszystkie choroby w rodzinie i swoją historię z niepowodzeniami położniczymi.
U mnie na pierwszej wizycie głównie ja gadałam o on biedny nie nadążał pisać :D Ale skubaniutki notatki miał rewelacyjne jak mi czytał na następnej wiz ;)
 
reklama
Koszty dobijają... leki, wizyty, dojazdy, masakra... na początku skrzętnie to liczyłam ale dałam sobie spokój, po co się dodatkowo stresować...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie nie ma co liczyc zostaje tylko czasem zrezygnowac z czegos niestety na rzecz kolejnych badan wizyt lekow taka Polska rzeczywistosc
 
Do góry