reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Murawa co cie zaciekawilo w moim poscie o ryzyku jedzenia cukierkow i stymulacji ?
No ta wir. B... ja w ogóle mało wiedzy mam I takie to dla mnie cenne wszystko jest-no bo kto by pomyślał od witamin?
Choć pamiętam że jak miałam kiepskie wyniki przy nadczynność to lekarz absolutnie zabronił płukania jakichkolwiek witaminek-stwierdzil,że mocno niewskazane...
 
reklama
Mamy tak rozbudzone instynkty macierzyńskie ze nie myślimy o takich konsekwencjach. Tak naprawdę nasze roczniki są trochę eksperymentalne, procedura tak naprawdę rozwinęła się stosunkowo niedawno. Zobaczymy co z nami będzie na starsze lata...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj nie tak niedawno 25 lat temu zaczelo to dzialac w Polsce i wtedy to byla ekstrema teraz leki sa juz wystandaryzowane i jestesmy leczone tymi samymi lekami czy w Pl czy w Uk czy w De
 
Cenne rady zawsze w cenie ;) tez nam ostatnio z tym problem... boje się bąka puścić żeby czasem kropka mi nie wyleciała. Głupie ale tak mam [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Twój Kropek juz raczej jest tak zadomowiony, że niedługo będziesz się niecierpliwić, żeby w koncu wyszedł na drugą strone brzucha :p
 
No ta wir. B... ja w ogóle mało wiedzy mam I takie to dla mnie cenne wszystko jest-no bo kto by pomyślał od witamin?
Choć pamiętam że jak miałam kiepskie wyniki przy nadczynność to lekarz absolutnie zabronił płukania jakichkolwiek witaminek-stwierdzil,że mocno niewskazane...
No tez o tym nie wiedzialam az dostalam zjebke od znajomej lekarki hak pokazalam jej b-complex ktory biore i kategorycznie narychmiast kazala mi odstawic to gowno. Witamina b12 jest torakogennajesli jest przyjmowana wzbyt duzych dawkach. Wit b6 prowadzic moze do zaburzen neurologicznych. Dlatego tak wazne jest kontrolowanie wynikow przy braniu wszystkich metyli i dostosowywanie dawki do aktualnych wynikow. Jesli ma sie mocno przekroczone normy to nawet odstawienie wszystkiego. Moja wit b12 przed suplementacja byla na poziomie ok 350 po 3 miesiecznej suplementacji wzrosla do 900. Metylowanej nie biore juz pol roku ewentualnie syntetyczna te male dawki ktore sa w witaminach dla kobiet w ciazy a poziomspadl ledwie do 700
 
ja mam o 13.20, jade z Torunia to moge Cie wiasc gdzies po drodze jakbys miala na pozniejsz godzine.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Poczekaj ja jeszcze nie wiem czy sie uda bo dziewczyna narazie sie nie odzywa
Hmm po drodze z Torunia to chyba ze z Warszawy mnie bys mogla zawinac bo chyba nic innego nie ma podrodze ;)
 
reklama
No tez o tym nie wiedzialam az dostalam zjebke od znajomej lekarki hak pokazalam jej b-complex ktory biore i kategorycznie narychmiast kazala mi odstawic to gowno. Witamina b12 jest torakogennajesli jest przyjmowana wzbyt duzych dawkach. Wit b6 prowadzic moze do zaburzen neurologicznych. Dlatego tak wazne jest kontrolowanie wynikow przy braniu wszystkich metyli i dostosowywanie dawki do aktualnych wynikow. Jesli ma sie mocno przekroczone normy to nawet odstawienie wszystkiego. Moja wit b12 przed suplementacja byla na poziomie ok 350 po 3 miesiecznej suplementacji wzrosla do 900. Metylowanej nie biore juz pol roku ewentualnie syntetyczna te male dawki ktore sa w witaminach dla kobiet w ciazy a poziomspadl ledwie do 700
Powiedz A przy normalnej morfologii oznaczaja poziom tych wit.?
 
Do góry