reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja pogadam z Lewym na wizycie on pasjonat tematu ivf to bedzie wiedzial..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Anett ja mam nadzieję, że nie będzie ci kolejna potrzebna, tylko trzeba zrobic coś, żeby ten maluszek który czeka na ciebie zechciał zostać. A do Paśnika będziesz sie wybierać czy nie? Jaki masz wgl plan na teraz? :*
 
Ja jakis czas temu ogladalam reportaz gdzie wypowiadal sie ledarz od ivf tylko juz nie.pamietam czy to ktos.znany byl, ze teoretycznie 7 stymulacji jest bezpieczne. Na pewno dawki lekow i czestotliwosc stymulacji maja tu duzo do gadania ale nie popadajmy w paranoje...
Tez slyszalam o tym ze do 5-7 stymulacji jeszcze nie ma takiego wielkiego ryzyka
To samo tyczy sie antykoncepcji zwieksza to czestotliwosc nowotworow jak kazdy dodatkowy cukierek nawet witaminowy chocby witaminy z grupy b takze ja podziwiam laski ktore laduja w siebie np b-complex bright ktory ma mocno zawyzone wartosci dziennego spozycia. Moglabym podejrzewac np wit b ktore zaczelam brac o podejrzane zmiany na szyjce macicy przez ktore musieli mi ja troche skrocic ale nie mam pewnosci ze to wlasnie zazywanie tych cukierkow to spowodowalo. Powiem tak kazdy onkolog ktoremu powie sie ze podchodzilo sie do ivf powie ze jestesmy w grupie zwiekszonego ryzyka wystapienia nowotworu bo taka jest prawda co nie oznacza ze kazda z nas zachoruje.
 
udawaj dzien wcześniej, że masz sraczke czy coś i może uda sie przykombinować :)
No tez tak wlasnie mysle ;)
Ale ile mozna razy w miesiacu miec sraczke :D
Co prawda dziewczyny w mojej nowej pracy nie maja pojecia ze mam zamiar podejsc do ivf teraz. Choc na bank wiedza bo plotki w szpitalu sie roznosza ze juz to przechodzilam pozatym mamy dostep do komputerowejdokumentacji medycznej a nie w jednej przychodni endo gin onkol rodzinny mowilam ze jestem po ivf wiec moga sobie zajrzec. Ale wiedza ze mam podejrzenie chorob reumatycznych i jezdze do immunologa wiec moze poprostu powiem ze mam pilna wizyte i zwolnilo sie miejsce wiec jade tylko latwiej by mi bylo to zalatwic jakbym byla jutro w pracy a jutro wizyta w Gdansku
 
:D:D:D ale się uśmiałam:)) powiem Ci,że Twój głos rozsądku (przy temacie raka)I nie rozsądku (jak przy tym wyżej)jest nie do przecenienia :D
Ale na badania i tak zapidalam ;)
Kochana dla Ciebie i Was wszystko :D Teraz potrzeba ci dużo endorfin więc proszę bardzo, śmiech fajna rzecz :D
Co do badań - oczywiście warto, nawet i bez podchodzenia do ivf trzeba się badać :)
 
reklama
No tez tak wlasnie mysle ;)
Ale ile mozna razy w miesiacu miec sraczke :D
Co prawda dziewczyny w mojej nowej pracy nie maja pojecia ze mam zamiar podejsc do ivf teraz. Choc na bank wiedza bo plotki w szpitalu sie roznosza ze juz to przechodzilam pozatym mamy dostep do komputerowejdokumentacji medycznej a nie w jednej przychodni endo gin onkol rodzinny mowilam ze jestem po ivf wiec moga sobie zajrzec. Ale wiedza ze mam podejrzenie chorob reumatycznych i jezdze do immunologa wiec moze poprostu powiem ze mam pilna wizyte i zwolnilo sie miejsce wiec jade tylko latwiej by mi bylo to zalatwic jakbym byla jutro w pracy a jutro wizyta w Gdansku
Ło matko, no trzeba się nagimnastykować niestety :/ Coś tam wymyślisz :)
 
Do góry