reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No naprawdę bez jaj...Pewnie to nic takiego...dobrze że trzymasz rękę na pulsie.Ja sobie myślę że też ogarnę temat,bo człowiek tak zafiksowany na tym naszym marzenia,że inne rzeczy umykają.

Powiem ci ze czesto ribilam usg gardla bo tarczyce chora jest wskazaniem do usg I ribilam od lat ale dopiero po stymulacji mi wyszly guzy
A musze myslec dobrze ale wy wszystkie kochane idzcie tez na rutynowe badania mimo ze jestescie w ciazy mozna rtg co dla mnie tez bylo szokiem
 
Ogladajac video pasowaloby ze co napisala anett ( stymulacja)jest prawda skoro ginko mowi ze rak wychodzi w ciazy lub Po ciazy czesto , np u mnie po ( po srymulacji ?? Cos chyba prswda ze leki moze brane przed ivf daly mi guzy ....

Oby cholerstwo bylo niczym
Ja jakis czas temu ogladalam reportaz gdzie wypowiadal sie ledarz od ivf tylko juz nie.pamietam czy to ktos.znany byl, ze teoretycznie 7 stymulacji jest bezpieczne. Na pewno dawki lekow i czestotliwosc stymulacji maja tu duzo do gadania ale nie popadajmy w paranoje...
 
Tez sie boje bardzo

Mi kolezanka jezcze przed ivf mowila ty napewno cgcesz ivf bo czesto nowotwory sa

Ja jej odp chyba jestes zazrosna ze mi zle zyczysz
Mam nadz ze moje sie wchlona I juz
Nie wyczytałam gdzie ich masz. Ale gazek to nie koniecznie jest wyrok
Moja mama miała 4 guzki wycinane na piersi w Różanch odstępach czasu ale żaden nie był poważny.
Mój syn z racji częstych chorób jak był malutki ma guzki na salach chlonnch na szyji...tzw czynnosviowe które się zwłukniły i raczej nie ma szans aby się wchłoneły.i nie są niczym groźnym.
będzie dobrze zobaczysz :*
 
Powiem ci ze czesto ribilam usg gardla bo tarczyce chora jest wskazaniem do usg I ribilam od lat ale dopiero po stymulacji mi wyszly guzy
A musze myslec dobrze ale wy wszystkie kochane idzcie tez na rutynowe badania mimo ze jestescie w ciazy mozna rtg co dla mnie tez bylo szokiem
NO WŁAŚNIE przeczytałam tego bloga I powiem tak 1:1000 to spore szanse....większość badań można robić-także ja zapidalam na pewno...na wszystko co tylko tam było wypisane.No.
Tarczyca też zbadam-ja mam nadczynność-choć od paru lat WYNIKI bardzo dobre...
 
Człowiek czyta ale wogole nie myśli i nastepstwach....myslimy tylko o tym aby osiagnac wymarzony cel.
teraz to już i ja poważnie zaczęłam się zastanawiać nad ewentualną kolejną stymulacja :(
No wlasnie ja tez[emoji21] i chyba odpiszcze kolejna...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jakis czas temu ogladalam reportaz gdzie wypowiadal sie ledarz od ivf tylko juz nie.pamietam czy to ktos.znany byl, ze teoretycznie 7 stymulacji jest bezpieczne. Na pewno dawki lekow i czestotliwosc stymulacji maja tu duzo do gadania ale nie popadajmy w paranoje...
Ja pogadam z Lewym na wizycie on pasjonat tematu ivf to bedzie wiedzial..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry