reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane jestem po wizycie u rodzinnego mam przedłużone l4 do 31.01 potem da mi jeszcze na 2 tyg normalne a w połowie lutego zmieni mi na kod związany z kręgosłupem bo przez pracę siedząca i tak mam problemy dostałam stałe skierowanie na tsh, ft3 i ft4 ale za anty Tpo i tg będę musiała bulic 52 zł ale dam radę,;) udało się nadal nie zaczęłam się oczyszczać:( martwi mnie to bo podbrzusze @ i pojedyncze kłucia a cycki jakby mniej bolą , jak bym chciała żeby już się zaczęła @

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Czasami trzeba poczekać na @....po odstawieniu leków różnie przychodzi. dobrze ze ze zwolnieniem nie masz problemu. Pozostało czekać na @ i przygotować się do działania ....
 
reklama
gosia, bym oddala gdybym nie miala lotu wykupionego na czwartek wieczor. Ja mam wizyte w piatek! Ale tak jak Asik mowi dzwon do nich czesto.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe no przestan :)
Nie wiedzialam ze on tak krotko przyjmuje kombinuje wlasnie z polaczeniami paciagiem jak tu zrobic zeby sie wyrobic
 
Link do: Czujność onkologiczna w ciąży - Blog mama ginekolog. Uniwersalna opowieść o życiu i wiedza medyczna dla kobiet

Plus ciekawe video znajdziecie , nie umiem je wkleic
1515516815-8bf42df7fc44b02f-aaaaaa.jpeg
 
WTF!!@!!!
Nie stresujcie proszę...naprawdę aż tak duże ryzyko???Czytałam te wszystkie ostrzeżenia...ale...
Człowiek czyta ale wogole nie myśli i nastepstwach....myslimy tylko o tym aby osiagnac wymarzony cel.
teraz to już i ja poważnie zaczęłam się zastanawiać nad ewentualną kolejną stymulacja :(
 
Ogladajac video pasowaloby ze co napisala anett ( stymulacja)jest prawda skoro ginko mowi ze rak wychodzi w ciazy lub Po ciazy czesto , np u mnie po ( po srymulacji ?? Cos chyba prswda ze leki moze brane przed ivf daly mi guzy ....

Oby cholerstwo bylo niczym
 
A mi koleżanka ostatnio opowiadała że zna a raczej znała 3 kobiety po in vitro i tylko jedna jest szczęśliwa mama...dwie pozostałe zmarły na nowotwór.
U Ciebie to muszą być zwykle czynnosciowe...napewno nic groźnego

Tez sie boje bardzo

Mi kolezanka jezcze przed ivf mowila ty napewno cgcesz ivf bo czesto nowotwory sa

Ja jej odp chyba jestes zazrosna ze mi zle zyczysz
Mam nadz ze moje sie wchlona I juz
 
reklama
Do góry