reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O masakra!!!
Ale w ciąży można to usg ROBIĆ???
Oby wszystko u Ciebie było ok...

Tak moge
Onkologicznie powinno sie leczyc w ciazy tez,
Mama ginko na fb tez pisze postaram sie poszukac link

Jedyne co mi nie wiadomo skad to mam tzn tarczyce od dawna mam niedoczynnosc i leki thyrox ale zawsze bylo czysto
Guzy wyszly msc przed pozytywnym ciazowym testem
U kumpeli to poprostu niesponiadzianka
Tez mam nadz ze to nic takiego bo jaja gdyby stworca dal nam cud w zamian za moje zycie co , szczerze moj zyje nerwowy mimo ze mamy corke i niebawem synka
 
Dzwon kochana do tego apc codziennie kolo 18tej i pytaj czy sie cos nie zwolnilo, czasem mozesz miec nawet na nadtepny dzien wizyte.

gosia, bym oddala gdybym nie miala lotu wykupionego na czwartek wieczor. Ja mam wizyte w piatek! Ale tak jak Asik mowi dzwon do nich czesto.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mozliwe ze prswda mi wykryto dwa guzy po ivf , dawki mialam 225 cetrodite 225 menopur

Za 4 tyg mam biopsje czy zlosliwe

Kumpela guzy piersi tez jest po ivf ;((

Badajcie sie !!!
A mi koleżanka ostatnio opowiadała że zna a raczej znała 3 kobiety po in vitro i tylko jedna jest szczęśliwa mama...dwie pozostałe zmarły na nowotwór.
U Ciebie to muszą być zwykle czynnosciowe...napewno nic groźnego
 
Tak moge
Onkologicznie powinno sie leczyc w ciazy tez,
Mama ginko na fb tez pisze postaram sie poszukac link

Jedyne co mi nie wiadomo skad to mam tzn tarczyce od dawna mam niedoczynnosc i leki thyrox ale zawsze bylo czysto
Guzy wyszly msc przed pozytywnym ciazowym testem
U kumpeli to poprostu niesponiadzianka
Tez mam nadz ze to nic takiego bo jaja gdyby stworca dal nam cud w zamian za moje zycie co , szczerze moj zyje nerwowy mimo ze mamy corke i niebawem synka
No naprawdę bez jaj...Pewnie to nic takiego...dobrze że trzymasz rękę na pulsie.Ja sobie myślę że też ogarnę temat,bo człowiek tak zafiksowany na tym naszym marzenia,że inne rzeczy umykają.
 
Właśnie rozważam to. Miałam tam 3 nieudane iui, jeżdże tam bo mam tam najbliżej. Szukam opinii na temat in vitro
Poczytaj na różnych forach. Ale jak ja się orientowałam to dużo negatywnych opinii było...tylko wiesz jak to z tymi opiniami, niektórym jak się nie uda to już negatywne opinie więc trzeba trochę na nie patrzeć z przymrużeniem oka. Ja pomimo ze mi się nie udało w Lublinie opinie mogę wystawić o lekarzu ze super...trochę embriolog mało rozmowy ale może taka jego natura :-D
 
reklama
A mi koleżanka ostatnio opowiadała że zna a raczej znała 3 kobiety po in vitro i tylko jedna jest szczęśliwa mama...dwie pozostałe zmarły na nowotwór.
U Ciebie to muszą być zwykle czynnosciowe...napewno nic groźnego
WTF!!@!!!
Nie stresujcie proszę...naprawdę aż tak duże ryzyko???Czytałam te wszystkie ostrzeżenia...ale...
 
Do góry