reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Jesteś dzielna i silna! Jak poczujesz,ze smutek i żal przeszedł, ruszaj z nowymi siłami po swoje szczęście![emoji8]

Dzięki. Jak juz sie poskładam z powrotem w jedna cześć i nim jeszcze raz spróbuje byc mama to musze jeszcze raz przemyśleć całe swoje życie. Bo ten dramat obnażył pewne zyciowe podstawy które dawno w gryzach legły a ja udawałam sama przed sobą, ze dobrze jest. Wiec po czasie żałoby przyjdzie czas porządkowania... Ale trzeba ogarnąć fundamenty bo bez nich wszystko i zawsze (choć nie lubie tych uogólnień) walić sie bedzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dalej zdarza Ci sie plamienie? W sumie u Ciebie to tez troche inaczej, bo Ty masz blizniakow to wiecej miejsca musza sobie zrobic ;)
Cały czas. Ale nie czysta krew a brąz. Tylko ja mam heparyne 80, aby nie tworzyły się krwiaki. Mam też częste krwawienia z nosa.
16.01 prenatalne i mam nadzieję że ż maluchami wszystko w porządku.
Ja się śmieje do mojego męża że stara prawie 39 letnia macica , więc krwawi bo musi się rozciągnąć.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny. Dziś założyłam konto, ponieważ jakby nie patrzeć - przeżywam teraz podobnie, co Wy. We wtorek mam punkcję. Obawiam się, że raczej pozytywnych efektów nie będzie. Pęcherzyki małe, mało ich. Punkcja miała być w poniedziałek, będzie we wtorek (niski progesteron, cienkie endometrium o którym nie wiedziałam, PCOS). A dzisiaj strasznie bolą cycki i wysadza brzuch, co nie wiem, jak interpretować. A w tym wszystkim rządzi strach.
Witaj [emoji4]
Do wtorku pęcherzyki podrosna. Jak masz wielki brzuch , pij dużo wody i najlepiej preparatów białkowych. Przy PCOS może dojść do hiperki. Po punkcji nadal woda i preparaty białkowe .
Trzymam kciuki za owocną punkcje [emoji173][emoji110]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobacz załącznik 834478

Moje Cudo - 1,1mm i widać już lekko bijące serduszko [emoji2][emoji2][emoji2] Co za radość,poryczalam się na fotelu,mój M tez miał łzy w oczach [emoji4] następna wizyta 25.01 i wtedy ma już walić jak dzwon [emoji4] A Bąbelek wybrał sobie w macicy miejsce (jak powiedział lekarz) "mistrzostwo świata".
Cudo gratuluje ;)
 
reklama
Bolało ale chyba spodziewałam sie duzo większego bólu. Moze ja mam tez wysoki próg wytrzymałości bo tatuaż mnie nie bolał, a i przeżyłam chirurgiczna ekstrakcję ósemki z nie działającym znieczuleniem... Wiec nastawiłam sie ze bedzie gorzej. Ze padnę z bólu. Bolało ale nie az tak. Trudne to jest. Chyba psychicznie bardziej niz fizycznie. W momencie „kulminacyjnym”, kiedy organizm pożegnał Dzidzisia siedziałam z Nim na podkładzie higienicznym, w łazience na podłodze i płakałam żegnając sie... Ale tak byc musiało... Wiec teraz moge pamietać. Popłakiwać. I modlić sie zeby wszystko do końca samo sie oczyściło. We wtorek mam wizytę u dr Z. Podchodzi do mnie z wielkim sercem bo chociaż nie znamy sie bóg wie jak długo, to sama do mnie pisała co sie dzieje i prosiła o relacje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
:( tule mocno
Zegnaj aniołku
 
Do góry