reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny a kiedy zaczyna się normalne usg A nie to dopochwowe? ...

ciekawe czy przez ta moja fałdę bedzie cos widac.......
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Dziś założyłam konto, ponieważ jakby nie patrzeć - przeżywam teraz podobnie, co Wy. We wtorek mam punkcję. Obawiam się, że raczej pozytywnych efektów nie będzie. Pęcherzyki małe, mało ich. Punkcja miała być w poniedziałek, będzie we wtorek (niski progesteron, cienkie endometrium o którym nie wiedziałam, PCOS). A dzisiaj strasznie bolą cycki i wysadza brzuch, co nie wiem, jak interpretować. A w tym wszystkim rządzi strach.
Witaj ;)
Profesteron ma byc niski wiec jest dobrze. Na endometrium dobre wytrawne czerwone wino lampka dziennie orzechy brazylijskie migdaly, morele suszone i table z olejem z wiesiolka. Glowado gory pechole caly czas rosna wiec do wtorkj beda piekne
 
Cześć Dziewczyny. Dziś założyłam konto, ponieważ jakby nie patrzeć - przeżywam teraz podobnie, co Wy. We wtorek mam punkcję. Obawiam się, że raczej pozytywnych efektów nie będzie. Pęcherzyki małe, mało ich. Punkcja miała być w poniedziałek, będzie we wtorek (niski progesteron, cienkie endometrium o którym nie wiedziałam, PCOS). A dzisiaj strasznie bolą cycki i wysadza brzuch, co nie wiem, jak interpretować. A w tym wszystkim rządzi strach.
Witaj na forum :)
Jakby pęcherzyki były za małe to by nie robili punkcji. Progesteron też rośnie dopiero od owulacji (w tym wypadku punkcji), więc to że jest niski to akurat dobrze:)
Kontroluj ten brzuch, bo jak będzie dalej rósł to może być oznaką hiperki.
To Twoja pierwsza stymulacja?
Czy oprócz PCOS macie jeszcze jakieś inne wskazanie do in vitro?
 
A ja dzisiaj z samego rana zrobilam sobie domowy test na infekcje i wyszly mi bakterie gardnerella. No wiec M zadzwonil do szpitala i zapytal co z tym robic, opisal ostatnie plamienia i babka kazala nam przyjechac. Tym razem z IP wyslali nas na oddzial gin. i dr zbadala co sie dalo. Szyjka zamknieta, dluga, dzidzia ma sie dobrze. Przyczyna plamienia jest krwiaczek, jeszcze mam sie ich spodziewac, bo troche krwi bylo widac. Dr nie wie dlaczego tak sie dzieje i czesto sie to zdarza (same wiemy). Zbadala mnie tez "od dolu" i zadnej infekcji nie widziala. Dla pewnosci mam sie zglosic jutro do przychodni i powtorzyc test na ta bakterie i w razie co dostane antybiotyk, chociaz dr. mowila, ze watpi, bo wszystko wyglada ladnie. Nie bylo sensu robic testu w szpitalu, bo wynik mogl zafalszowac zel do usg.
Trafilam na niezlego dupka ostatnio, ze nie chcialo mu sie skonsultowac z gin mojego przypadku. Mam nadzieje, ze juz nigdy nie trafie na tego palanta. Dzisiaj bylo milo i fachowo na szczescie.
Martwie sie tym krwiakiem i mam nadzieje, ze sie szybko wchlonie.
No to masz przyczynę i teraz będziesz spokojniejsza. Fajnie że trafiłaś na kompetentną osobę:-)
 
Cześć Dziewczyny. Dziś założyłam konto, ponieważ jakby nie patrzeć - przeżywam teraz podobnie, co Wy. We wtorek mam punkcję. Obawiam się, że raczej pozytywnych efektów nie będzie. Pęcherzyki małe, mało ich. Punkcja miała być w poniedziałek, będzie we wtorek (niski progesteron, cienkie endometrium o którym nie wiedziałam, PCOS). A dzisiaj strasznie bolą cycki i wysadza brzuch, co nie wiem, jak interpretować. A w tym wszystkim rządzi strach.

Trafiłaś w dobre miejsce. Tu usłyszysz dużo dobrych rad, otrzymasz pomoc i odpowiedź na część nurtujących pytań. Ból brzucha i piersi to normalne po lekach. Jeśli endometrium będzie za małe lekarz może przenieść transfer na kolejny cykl i dac leki na lepszej jego wzrost. A może jeszcze teraz troszkę podrośnie... U mnie też endometrium nie jest za duże więc się nie przejmuj.
 
reklama
Do góry