reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

O kuźwa Asia ty się dowiedz jak długo to jest zaraźliwe. Półpasiec jest CHOLERNIE groźny dla osób osłabionych. Jak staruszek zachoruje to bardzo często nie da się go już wyleczyć. Mój wujek, kuzyn babci zachorował półtora roku temu. I mimo naprawdę leczenia takiego jak tylko się da nadal w nim siedzi, chodzi do kliniki leczenia bólu na zastrzyki żeby ten nerw zaatakowany przytępiał żeby bolało go mniej. Ja nie chce straszyć ale dowiedz się koniecznie w jakim jesteś stanie i jak długo zarażasz a jeśli zarażasz to bym na pare dni Damiemu opiekę zapewniła kogoś innego, jak nikogo nie ma to pielęgniarkę zatrudniła z tej kasy co macie zebrana.
kochana niestety czas zarażania minoł .. jeśli miałam go zarazić to juz zaraziłam.. teraz bedziemy go obserwowac czy ma jakieś objawy czy nie.. no tak to jest ciągle coś u nas sie dzieje nie ma chwili spokoju..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem po wizycie i wiem ze albo ja jestem stuknoeta albo ..
Juz nie powoem kto.
Usłyszałam ze jutro zaczynam 9 tydzoen ciazy, ostatnia moesiaczka byla 28 pazdziermika. Wiec mowie ze dlaczego tak?? Wg om to 7 tydz i 3 dc. Usluszalam ze gdyby tak liczyc to ciaza trwala by 10 miesiecy..
No i na usg juz info ze jak na 9 tydz. To zarodek za maly o 4 dni.i ze puls za wolny.jak zapytalam czy moze zmierzyc to powiedzial ze na jego oko to kolo120.
Zatem uslyszalam ze jezeli zaczne krwawic to mam jechac do szpitala.
Jezeli zarodek nie ruszy a wg.lekarza zwalnia to ma wade lub ja mam problemy immunologiczne. Ale na szczepienia i wlewy jest za pozno poza tym swiatowe zjazdy lekarzy potepiaja i jedno i drugie.
Tyle z mojej zajebistej wizyty.
Zabraklo tylko wesolych swiat

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
O rety... nie wiem co powiedziec. Moze skonsultuj się z jakimś innym lekarzem?? Ehh... moze od zajscia w ciążę to jest guru ale już po to chyba średni z niego specjalista... :/
 
Jestem po wizycie i wiem ze albo ja jestem stuknoeta albo ..
Juz nie powoem kto.
Usłyszałam ze jutro zaczynam 9 tydzoen ciazy, ostatnia moesiaczka byla 28 pazdziermika. Wiec mowie ze dlaczego tak?? Wg om to 7 tydz i 3 dc. Usluszalam ze gdyby tak liczyc to ciaza trwala by 10 miesiecy..
No i na usg juz info ze jak na 9 tydz. To zarodek za maly o 4 dni.i ze puls za wolny.jak zapytalam czy moze zmierzyc to powiedzial ze na jego oko to kolo120.
Zatem uslyszalam ze jezeli zaczne krwawic to mam jechac do szpitala.
Jezeli zarodek nie ruszy a wg.lekarza zwalnia to ma wade lub ja mam problemy immunologiczne. Ale na szczepienia i wlewy jest za pozno poza tym swiatowe zjazdy lekarzy potepiaja i jedno i drugie.
Tyle z mojej zajebistej wizyty.
Zabraklo tylko wesolych swiat

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm a moze po prostu zarodek jest troche mlodszy niz zaklada lekarz i wartosci sa prawidlowe jak na ten tc. Ja bym sie za bardzo tym nie sugerowala i poszla do innego na konsultacje. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :*
 
u niego byłam. On już ostatnio mi inaczej liczył tylko siedziałam cicho z dziś sie odezwałam że wg mnie to jest 7 a nie 9 tydzień.Wedy też mówił że mały za mały jest.... Najchetniej bym już tam nie chodziła, tylko że zwykly lekarz - zwykły ginek nie pomoże w tych fraxyparynach itd ja nie wiem ile czasu się to zazywa. Może uda mi się zapisać do lekarki z polecenia przyjmującej w przychodni przyszpitalnej u ktorej bedę prowadziła ciąże i tam rodziła. Oby mi się udało przed świętami.. Bo teraz nie bardzo wiem co robić w święta - miałam rodzinę w wigilie informować o ciąży... A tekst typu jak Pani zacznie krwawić to do szpitala na Wołowskiej jechać - mnie rozwalił. ***** nawet krwiaka majac nie krwawiłam! Spisał ciężę na straty juz!!!!
Mój mąż jak tylko wyszliśmy stwierdził że on nie umie liczyć i tyle.
No jak ostatnia miesiaczka 28 pazdziernika a on mina ostatniej wizycie mówi ze poród 30 czerwca.. Tiaaaa
Musialo mu sie popierdolic cos. Moze zapisz sie do kogos innego w klinice? Dziewczyny tu sa zadowolone. Zawsze mozesz nasciemniac ze powodem jest cena wizyty i tyle :)
 
Dziś mam 19 dc cyklu, 27 grudnia mam dostac okres a skoro mam nastepną wizyte dopero na 5 stycznia to bedzie moj 10 dc, cos mi się tu nie zgadza.
A tak w ogole to oni w Novum dzis mieli wigilie firmowa
Margi ale jeszcze cie pociesze ze po gonapeprylu z reguly ta @ tak niemrawo przychodzi, dziewczynom nieraz sie spoznial, mi z reszta tez ze 3 dni chyba:)
 
u niego byłam. On już ostatnio mi inaczej liczył tylko siedziałam cicho z dziś sie odezwałam że wg mnie to jest 7 a nie 9 tydzień.Wedy też mówił że mały za mały jest.... Najchetniej bym już tam nie chodziła, tylko że zwykly lekarz - zwykły ginek nie pomoże w tych fraxyparynach itd ja nie wiem ile czasu się to zazywa. Może uda mi się zapisać do lekarki z polecenia przyjmującej w przychodni przyszpitalnej u ktorej bedę prowadziła ciąże i tam rodziła. Oby mi się udało przed świętami.. Bo teraz nie bardzo wiem co robić w święta - miałam rodzinę w wigilie informować o ciąży... A tekst typu jak Pani zacznie krwawić to do szpitala na Wołowskiej jechać - mnie rozwalił. ***** nawet krwiaka majac nie krwawiłam! Spisał ciężę na straty juz!!!!
Mój mąż jak tylko wyszliśmy stwierdził że on nie umie liczyć i tyle.
No jak ostatnia miesiaczka 28 pazdziernika a on mina ostatniej wizycie mówi ze poród 30 czerwca.. Tiaaaa

Kochana, u mnie ostatnia miesiączka 25 października a dr Z wyliczyła mi termin na 4 sierpnia... Wiec cos sie temu dr pomyliło... Tylko chamstwem jest takie straszenie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny.... Dzisiaj lekarz proponowal juz odstawienie lekow.zarodek nic nie urosl,tetno bardzo slabe. Ze wzgledu na to ze tetno jest nie zgodzilam sie na odstawienie lekow. Nie chce zabijac mojego malenstwa.... Lekarz powiedzial,ze stan taki ze zarpdek nie rosnie i tetno nie przyspiesza moze trwac ok 10 dni. Potem umiera.... Jesli chodzi o mnie to do soboty powinno byc juz po wszystkim.... Jestesmy z mezem zalamani....
O rety... strasznie mi przykro :-( nie ma słów które są teraz odpowiednie...
 
reklama
Do góry