reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czesc dziewczyny.... Dzisiaj lekarz proponowal juz odstawienie lekow.zarodek nic nie urosl,tetno bardzo slabe. Ze wzgledu na to ze tetno jest nie zgodzilam sie na odstawienie lekow. Nie chce zabijac mojego malenstwa.... Lekarz powiedzial,ze stan taki ze zarpdek nie rosnie i tetno nie przyspiesza moze trwac ok 10 dni. Potem umiera.... Jesli chodzi o mnie to do soboty powinno byc juz po wszystkim.... Jestesmy z mezem zalamani....
;(
 
O

to Ty masz jeszcze lepiej :-) ja mam w klinice jeszcze zbadać progesteron i bete takze musze byc dwie godziny wcześniej i później będę tam wariawoc i czekać po krwi na wizyte. Daj koniecznie znać od razu po :-)
E tam, co to za czekanie. Ja dojeżdżam, oddaje krew a potem odpalam forum i sprawdzam co przez ostatnie kilka godzin się ty działo. I nagle sama nie wiem kiedy czas wizyty
 
Czesc dziewczyny.... Dzisiaj lekarz proponowal juz odstawienie lekow.zarodek nic nie urosl,tetno bardzo slabe. Ze wzgledu na to ze tetno jest nie zgodzilam sie na odstawienie lekow. Nie chce zabijac mojego malenstwa.... Lekarz powiedzial,ze stan taki ze zarpdek nie rosnie i tetno nie przyspiesza moze trwac ok 10 dni. Potem umiera.... Jesli chodzi o mnie to do soboty powinno byc juz po wszystkim.... Jestesmy z mezem zalamani....

Aż serce boli jak czyta się takie słowa. A idziesz jeszcze na wizytę, żeby zobaczyć czy coś ruszyło?
 
Hmmm, coś mi tu nie gra. Ja mam tak jak i Ty. OM 28.10.2017r. i dziś 7t3dc. I moja dr tak to liczy.
Nawet jeśli liczyć by potocznie to jesteś w 8 tygodniu czyli 9 zaczyna się sobota/niedziela (za 4/5 dni - tyle ile "brakuje" u Ciebie do prawidłowego rozmiaru zarodka). Nie wiem po co lekarze tak straszą.
według ostatniej miesiączki jak teraz patrzę w tabelach w necie zarodek jest idealny ima 11 mm.
Nie będe tu podawała nazwisk,ale cześć z Was wie który to lekarz - zwą go najlepszym lekarzem w Pl! Fuck!
 
Ja też dziś nie jestem zadowolona ze swojej wizyty :( moje dr nie miała dziś dla mnie czasu, najpierw mnie opieprzyła ze biore tabletki dopochwowe i żebym się zdecydowała kto mnie leczy, mimo że z nią konsultowałam że mam iść do gin żeby mi przepisał takie leki na bakterie, ale tego już nie pamietała. Póżniej jak chciałam sie jej coś zapytać to powiedziała żebym jej nie wchodziała w zdanie- nie rozumie że pytania rodzą się w momencie kiedy ona coś mówi, następnie zasugerowała że powinniśmy zrobić ICSI mimo że wyniki mojego M są bardzo dobre.. sama nie wiem już co o tym mysleć i czy nie zmienie lekarza. |Nawet recepte mi żle wypisała, bo dostałam recepte na 42 ampulki genopeptylu!!! w opakowaniu po 21 ampulek a nie ma nawet takich opakowań!! Musiałam się wrócić do klieniki ale jej już nie było i przyjął mnie inny lekarz. Ogólnie na wizycie czułam się jakbym jej przeszkadzała i jakby chciała się mnie jak najszybciej pozbyć. Skończyło się na tym że mam brać gonapeptyl od 21 dc, na kolejną wiyzty przyjść dopiero 5 stycznia i wtedy dostane recepte na leki do właściwej stymulacji. Czyli wg moich wyliczeń własciwą stymulację zaczne dopiero 10 dc. Myślicie że może tak być że stymulacja własciwa zaczyna się tak późno?
Ja pierd co z tymi lekarzami. Przewraca sie w dupkach od hajsu. Jedynie z tym icsi przyznaje jej racje, tradycyjne ivf to troche strata komorek jajowyc.
A ktory dc masz dzisiaj? 5tego bedziesz.miec.juz 10dc? Moze faktycznie sie jej cos znowu pomieszalo, ale moze tez jest potrzeba odczekac po tamtych globulkach? Zreszta gonapeptyl hamuje wzrost pecherzykow wiec chyba za.pozno nie powinno byc.
 
Jestem po wizycie i wiem ze albo ja jestem stuknoeta albo ..
Juz nie powoem kto.
Usłyszałam ze jutro zaczynam 9 tydzoen ciazy, ostatnia moesiaczka byla 28 pazdziermika. Wiec mowie ze dlaczego tak?? Wg om to 7 tydz i 3 dc. Usluszalam ze gdyby tak liczyc to ciaza trwala by 10 miesiecy..
No i na usg juz info ze jak na 9 tydz. To zarodek za maly o 4 dni.i ze puls za wolny.jak zapytalam czy moze zmierzyc to powiedzial ze na jego oko to kolo120.
Zatem uslyszalam ze jezeli zaczne krwawic to mam jechac do szpitala.
Jezeli zarodek nie ruszy a wg.lekarza zwalnia to ma wade lub ja mam problemy immunologiczne. Ale na szczepienia i wlewy jest za pozno poza tym swiatowe zjazdy lekarzy potepiaja i jedno i drugie.
Tyle z mojej zajebistej wizyty.
Zabraklo tylko wesolych swiat

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
To była wizyta w klinice czy u pierwszego lepszego ginekologa?

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Czesc dziewczyny.... Dzisiaj lekarz proponowal juz odstawienie lekow.zarodek nic nie urosl,tetno bardzo slabe. Ze wzgledu na to ze tetno jest nie zgodzilam sie na odstawienie lekow. Nie chce zabijac mojego malenstwa.... Lekarz powiedzial,ze stan taki ze zarpdek nie rosnie i tetno nie przyspiesza moze trwac ok 10 dni. Potem umiera.... Jesli chodzi o mnie to do soboty powinno byc juz po wszystkim.... Jestesmy z mezem zalamani....
:(

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
według ostatniej miesiączki jak teraz patrzę w tabelach w necie zarodek jest idealny ima 11 mm.
Nie będe tu podawała nazwisk,ale cześć z Was wie który to lekarz - zwą go najlepszym lekarzem w Pl! Fuck!
Anetka, a moze on tak brutalnie chcial sie ciebie "pozbyc"? W sensie ze nie ma czasu prowadzic ciazy i chcial, zebys poszla do kogos.innego? Ale jesli tak by bylo to dupek ma maxa, ja mam tylko nadzieje, ze mu sie.cos.pomieszalo...
 
reklama
Czesc dziewczyny.... Dzisiaj lekarz proponowal juz odstawienie lekow.zarodek nic nie urosl,tetno bardzo slabe. Ze wzgledu na to ze tetno jest nie zgodzilam sie na odstawienie lekow. Nie chce zabijac mojego malenstwa.... Lekarz powiedzial,ze stan taki ze zarpdek nie rosnie i tetno nie przyspiesza moze trwac ok 10 dni. Potem umiera.... Jesli chodzi o mnie to do soboty powinno byc juz po wszystkim.... Jestesmy z mezem zalamani....
***** mac. Co za popieprzony dzień. Same źle wieści. Tak mi przykro [emoji22]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Do góry