reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zylwia ja myślę, że nie masz się czym martwić. Pamiętasz @natalix0 ? U niej w 7dpt była beta ponad 80 i ma jednego bejbusia w brzuchu, a u mnie taka beta była przy 2 bąblach. Nie ma reguły na betę. U Ciebie na początku nie była jakoś zawyżona ta wartość, taka w sam raz na jednego, więc teraz po prostu maleństwo pięknie sie rozwija :*
BTW @natalix0 daaawno nie zaglądałaś do nas!
Tak jasne że pamiętam :)
Już więcej nie robię bety bo aby się stresuje teraz czekam na wizytę 27grudnia ❤❤❤

Mój mąż powiedział " o jaka duża no nie dziwne bo tak się objadasz, że gdzie lepiej dzidziusiowi będzie jak nie u Ciebie w tym brzuszku na full wypasie" ❤
 
reklama
Hello jestem po wizycie u endo. Teraz czekanie na wizyte u gina.
No wiec tarczyca sie unormowala nadal leki. Jest podejrzenie cukrzycy ciazowej musze zrobic glukoze z obciazeniem.
Wieczorem dam znak jak po wizycie u gina....

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Czekamy na info po wizycie u ginka ✊✊✊
 
Cześć, bardzo mi przykro. U mnie po transferze był mały wzrost bety począwszy od 11 dpt 3 dniowych zarodków, ostatecznie beta osiągnęła 42,5.
Widzę, że Twój mąż ma ten sam problem co mój, czyli azoospermia. Jestem po pierwszym nieudanym transferze dwóch trzydniowych zarodków. Mamy jeszcze 2 zamrożone w 3 dobie. Jutro jadę na wizytę i dowiem się, co dalej. Teraz będę chciała wziąć jednego zarodka.
U nas plemniki są słabe a mimo to zarodki były ładne, ale niestety do 5 doby żaden z trzech zarodków nie dotrwał. Mamy jeszcze 3 zarodki z nd zamrożone w piątej dobie. Jak się nie uda z mężowymi, to transferujemy te blastki.
Ja niestety nie mam mrożaków. 26 jajeczek pobranych 11 zapłodnionych i była jedną blastka. Więc zaczynamy wszystko na nowo. Trzymam za Was kciuki
 
Hello jestem po wizycie u endo. Teraz czekanie na wizyte u gina.
No wiec tarczyca sie unormowala nadal leki. Jest podejrzenie cukrzycy ciazowej musze zrobic glukoze z obciazeniem.
Wieczorem dam znak jak po wizycie u gina....

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie wiedziałam, że tak wcześnie cukrzycę ciążowa się stwierdza?
 
Tak jasne że pamiętam :)
Już więcej nie robię bety bo aby się stresuje teraz czekam na wizytę 27grudnia ❤❤❤

Mój mąż powiedział " o jaka duża no nie dziwne bo tak się objadasz, że gdzie lepiej dzidziusiowi będzie jak nie u Ciebie w tym brzuszku na full wypasie" ❤
Jeszcze tydzien temy tez sie objadalam a teraz brzusio glodny a mamusia ma wstret. Maz się martwi i mowi ze mial nadzieje ze schudne po ciazy a nie w trakcie. Poki co od dnia punkcji wczoraj bylo 3 kg mniej i powiem wam ze to nie jest fajne. Boje sie wigilii. Bo u nas zawsze tyle jedzenia, jemy w duzym gronie i tylko moj maz i rodzice poki co wiedza o ciazy wiec mam nadzieje ze mi ten wstrent przejdzue choc tak pod wieczor już jest lepiej
 
Smażysz śledzia w panierce (jajko, mąka, sól), jak ostygnie wrzucasz do ostygnietej zalewy (woda 2 szklanki, ocet 1 szklanka, gorczyca, liść laurowy, ziele angielskie, pieprz). I jeszcze do tego cebula.
Tyle w teorii, w praktyce robię pierwszy raz :p
A jakiego śledzia mam złowić w sklepie? :D Takiego solonego?
 
reklama
Do góry