reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Na pewno nie zmieniaj na własna rękę. Wiadomo dodać można zawsze ale żeby miszmasze robić to się trzeba by porządnie zastanowić. A na ta chwile co bierzesz?
3x2 litinus, 0-1-2 luteina (ale to sama sobie wlaczylam), mialam 3x1 duphaston ale od piatku mam 2-1-2, od kolejnego plamienia sobotniego dodatkowo prolutex i to z profesteronu tyle. Jeszcze biore 2x1 estrofem
 
reklama
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz, już kupiłam ;-) Gratuluję fasolki ;-)
Dziekowac bede jak uslysze serduszko:) ja do tych ziol dawalam herbate zurawinowa i tak to pilam bo bez tego mi to srednio smakowało a ta saszetke normalnie. Najgorsze sa te zolte tabletki ktore zawierają wit D bo zawsze mi sie po nich wstretnie ryba odbijalo
 
reklama
Do góry