reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny .
Jestem tutaj nowa...
Chciałam się dowiedzieć po ilu dniach po odstawieniu wszystkich leków po nie udanym transferze zarodka może wystąpić @ ?
Za pierwszym razem już w 10 dpt miałam plemienia i zaczęłam @, natomiast teraz mam już 17 dpt i ani śladu @.
14 dpt robiłam betę wynik ujemny mniej niż 100.
Zastanawiam się skąd ta różnica...
U mnie zazwyczej po 2 dniach. Ale raz 10 dni czekalam. To bylo po biochemicznej.
 
reklama
Mi cale szczescie udalo sie troche pospac ale od 5 juz sie wierce. Poszlam sobie jyz,zaaplokowac lutinusa i czysto. @Pixie_Dixie a jak dlugo bralas te twbletki cyclonamine?? Przez te 9 tygodni co plamilas?
Całe szczęście. A nie masz zadnych skorczy, bóli? Na ten intralipid jak sie wybierasz teraz to moze uda sie na jakiejs kozetce go ci podawac. To tyle godzin leci...
 
Zrobilam sikacza dzis rano, krotko przed wyjazdem M. Po tym jak nanioslam 4 kropelki moczu na test i pojawila sie mocna czerwona kreska myslalam, ze coz... moze za wczesnie a moze jednak nic nie zalapalo. Po trzech minutach spojrzalam na niego i wybuchlam placzem i smiechem dlawionym. Pierwszy raz w zyciu zobaczylam chociaz ta leciutka ale slabiutka druga kreske. Wiem dziewczyny, ze to nic nie musi znaczyc, zdaje sobie z tego sprawe, ze testy sa mylne i ze to za wczesnie i tak naprawde tylko beta mi powie jaka jest sytuacja.
Ale dla mnie w tej chwili wazne jest, ze pierwszy raz uzywajac takich testow nie przezylam od razu rozczarowania. Moze ono owszem nastapic jutro, pojutrze, za tydzien, ale dla tej jednej chwili bylo warto. Nie sadzilam sama po sobie, ze tak wybuchne. Dzis moj 6 dpt, wiec sytuacja moze byc rozna. Bete zrobie mimo wszystko w tygodniu dopiero, bo nie mam tutaj mozliwosci podjechac dzis ani jutro, wiec zostawie to na od srody. Chyba ze dam rade moze we wtorek gdzies podskoczyc. Poki co bede faszerowala sie dalej lekami i choc przez chwilke pociesze sie, ze widzialam blada druga kreske. Testu uzylam test ciazowy doz plytkowy, czulosc 10 mlU. Wiec to tym bardziej duzo nie mowi. Lece teraz na sniadanko i potem troche poleze jeszcze.
Aha, mimo wszystko brzcuh nadal pobolewa mnie jak na @, piersi troche mniej bola ale jednak dalej.
 
Tzn. Beta byla ciazowa, 34 7dpt blastki potem nawet przyrosla w normie w 9 w dpt ale w 12 jak powtorzylam to przyrost byl juz minimalny, o wiele za maly. Biochemiczna bo to byla ciaza ale sskoncyla sie jeszcze zanim usg wyktylo by pecherzyk.
Dziękuję za informacje .
W takim razie czekam na @..
Mam nadzieję że będzie nie długo ...
Chciałam bym jeszcze przed świętami jechać do kliniki i ustalić szczegóły kolej próby...
 
To poszukaj kogos u siebie ale najlepiej kogos kto sie specjalizuje w niepłodności .Czy to pomogło? Moze. Napewno nie zaszkodziło [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Kurcia ja mialam aku wykonywane przez moja kolezanke ktora jest fizjoterapeyta. nie robi uslugowo aku. robila mi na punkty na ktore robi sie aku przy zaburzeniach plodnosci , w czasie stymulacji na ukrwienie jajanikow , macicy , na watrobe i nerki , ktore to sa bardzo wazne przy stymulacji tez. Poza tym rozmasowala mi wszystkie wiezadla bolace miednicy , kosci krzyzowej, kosci ogonowej; po punkcji rozmasowala mi to samo i cale 5 dni do transferu przezylam bez zadnego bolu jak poprzednim razem . Pobudzala mi ukrwienie macicy i sama uciskalam sobie meridiany ktore rozluzniaja nam organizm. Czy to pomoglo ze obecnie jest jak jest i czekam na usg serduszkowe ...? wierze ze tak bo czulam sie rewelacyjnie , rozluzniona i bardziej zrelakasowana po tych zabiegach , uspokojona :) Polecam
 
Zrobilam sikacza dzis rano, krotko przed wyjazdem M. Po tym jak nanioslam 4 kropelki moczu na test i pojawila sie mocna czerwona kreska myslalam, ze coz... moze za wczesnie a moze jednak nic nie zalapalo. Po trzech minutach spojrzalam na niego i wybuchlam placzem i smiechem dlawionym. Pierwszy raz w zyciu zobaczylam chociaz ta leciutka ale slabiutka druga kreske. Wiem dziewczyny, ze to nic nie musi znaczyc, zdaje sobie z tego sprawe, ze testy sa mylne i ze to za wczesnie i tak naprawde tylko beta mi powie jaka jest sytuacja.
Ale dla mnie w tej chwili wazne jest, ze pierwszy raz uzywajac takich testow nie przezylam od razu rozczarowania. Moze ono owszem nastapic jutro, pojutrze, za tydzien, ale dla tej jednej chwili bylo warto. Nie sadzilam sama po sobie, ze tak wybuchne. Dzis moj 6 dpt, wiec sytuacja moze byc rozna. Bete zrobie mimo wszystko w tygodniu dopiero, bo nie mam tutaj mozliwosci podjechac dzis ani jutro, wiec zostawie to na od srody. Chyba ze dam rade moze we wtorek gdzies podskoczyc. Poki co bede faszerowala sie dalej lekami i choc przez chwilke pociesze sie, ze widzialam blada druga kreske. Testu uzylam test ciazowy doz plytkowy, czulosc 10 mlU. Wiec to tym bardziej duzo nie mowi. Lece teraz na sniadanko i potem troche poleze jeszcze.
Aha, mimo wszystko brzcuh nadal pobolewa mnie jak na @, piersi troche mniej bola ale jednak dalej.
Super wiadomości z rana :)
Pamietasz ja tez zrobilam sikanca 6dpt i byla blada kreska, wieczorem potwierdzilam beta i bylo 44.
Za to wczoraj mialam bardzo duzo brazowej krwi na wkladce i papierze ale bylo to jednorazowe. Lezalam i odpoczywalam. Wzielam dodatkowo duphaston. Dzis z rana znowu sikanca zrobilam i jest druga wyrazna kreska - a jest 8 dpt.
Polece jeszcze do labo zrobic bete zeby sie uspokoic bardziej i myslec w ten sposob ze ta krew byla pozostaloscia po zagniezdzaniu sie mojej fasolki :)
Trzymam mocno za Ciebie kciuki!
 
reklama
Przejzalam.wszystkie twoje posty i sie troche uspokoilam. A latalas co chwile na bete? Ja robilam wczoraj i byla 4442 ale w poniedzialek chyba znowu zajade zeby sie uspokoic

Nie kochana, betę zrobiłam tym razem tylko 3 razy , 8,10 dpt i jak juz była koło 120 tys [emoji6] ale miałam usg co tydzień [emoji12][emoji51]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Do góry