reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Screenshot_20171217-014249.png
Takie jest prawdopodobienstwo nieprawidlowosci w ilosci chromosómow oocytow. Trisomie są najczessza przyczyną tego, ze zarodek przestaje sie rozwijac albo następuje poronienie, szczególnie trisomie 16 i 22. I jest to czysty przypadek, nie ma wplywu na kolejna ciazę. Na pewne rzeczy po prostu nie mamy wpływu.
 

Załączniki

  • Screenshot_20171217-014249.png
    Screenshot_20171217-014249.png
    83,5 KB · Wyświetleń: 488
reklama
U mnie to żywa krew i trochę małych skrzepow. Ale leci jakby ktoś szklankę przechylal co chwila....

Ja kiedyś przy poronieniu mdlalam i miałam okropne bóle i to zmotywowalo mnie do wyjazdu do szpitala. W Twoim przypadku poczekalabym do rana. Oczywiście obfite krwawienie też może być groźne ale ono zależy też od grubości endometrium czy indywidualnych predyspozycji. W szpitalu mogą nalegac na lyzeczkowanie a to jednak jest ingerencja w organizm. Mam nadzieję, że jak będziesz czytała post to sytuacja będzie już opanowana.
 
Cześć dziewczyny .
Jestem tutaj nowa...
Chciałam się dowiedzieć po ilu dniach po odstawieniu wszystkich leków po nie udanym transferze zarodka może wystąpić @ ?
Za pierwszym razem już w 10 dpt miałam plemienia i zaczęłam @, natomiast teraz mam już 17 dpt i ani śladu @.
14 dpt robiłam betę wynik ujemny mniej niż 100.
Zastanawiam się skąd ta różnica...
 
Cześć dziewczyny .
Jestem tutaj nowa...
Chciałam się dowiedzieć po ilu dniach po odstawieniu wszystkich leków po nie udanym transferze zarodka może wystąpić @ ?
Za pierwszym razem już w 10 dpt miałam plemienia i zaczęłam @, natomiast teraz mam już 17 dpt i ani śladu @.
14 dpt robiłam betę wynik ujemny mniej niż 100.
Zastanawiam się skąd ta różnica...
To jaki był wynik bety dokladnie
 
U mnie zawsze @ wygląda tak już na kilka dni przed wiem że będzie już nie długo , boli brzuch , pojawiają się lekkie plemienia A teraz nic zupełnie nic brzuch w ogóle nie boli A ja zaczynam wariowac czy na pewno dobrze zrobiłam ze odstawiłam te leki...
Chciałam bym jak najszybciej zacząć się przygotowywać do kolejnej próby...
 
reklama
Do góry