reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Staram sie kochana. Tylko chyba spokojnoejsza bym byla wiedzac ze np bedzie poronienie. Bo tak to do wtorku dzien w dzien bede sie stresowac. A tak to dopoki nie bedzie krwawienia to bylabym spokojniejsza. Moze glupio to brzmi ale od wcxoraj snuke sie jak cien. Zalamalo mnie to troche... Po prostu strasznie sie boje....
Kochana a moze dla spokoju pojdziesz wczesniej, chocby do innego lekarza? Na takim etapie to chyba codziennie bedzie widac roznice w tetnie? Jesli bedzie cokolwiek szybciej to bedziesz spokojniwjsza, ze sie rozkreca:)
 
reklama
Kochana a moze dla spokoju pojdziesz wczesniej, chocby do innego lekarza? Na takim etapie to chyba codziennie bedzie widac roznice w tetnie? Jesli bedzie cokolwiek szybciej to bedziesz spokojniwjsza, ze sie rozkreca:)
Masz racje. Na sobote umowie sie chyba do innego lekarza. Chyba ze jakims cudem mi sres przejdzie i wytrzymam do wtorku....
 
No to porozmawiała bym z lekarzem jak będziesz na kontroli. Ja zdecydowałam się pozniej na nią i szczerze mówiąc uparłam bo wskazań nie było. Zawsze u każdego gina słyszę jakie to u mnie wszystko idealne, antralnych duzo, endo cod miód, zanim nie zaczęłam ładować hormonów cykle regularne, na każdym monitoringu pękający pęcherzyk a jajowody drożne. Mam co prawda skrócona 2 lata temu szyjkę o 1/3 bo pojawiły się zmiany w cytologii ale to nie ma wpływu na zachodzenie. Przed ta konizacja miałam histeroskopie w celu zrobienia biopsji zmienionych ognisk i macicy i przy okazji mnie oglądnęli ze polipów brak ale to nie była histero pod kontem płodności tylko w konkretnym celu w szpitalu na NFZ i się bałam ze może jakieś zrosty albo cholera wie co przeoczone.
 
reklama
Ja mam endometrioze III stopnia (laparpskopia 8 miesiecy temu) i od tamtej pory kazali sie starac. A okazalo sie ze pecherzyki mi nie pekaja (rowniez po zadnych zastrzykach).
Encorton w Gyncentrum. Tam rowniez Neoparin daja "na wszelki wypadek". Ja akurat mam mthfr i pai1 wiec i tak powinnam do dostac.
Co do histeroskopii to sie nad nia zastanawiam, bo poprzedni gin do ktorego chodzilam wydumal z usg ze mam jakiegos polipka. Zwrocilam na to uwage w klinice w czasie stymulacji ale jakos nie spotkalo sie to z odzewem...

Koniecznie zrób tą histero, bo polipy mogą utrudniać implantację. Dodatkowo zadziała jak scratching.
 
Do góry