reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurcia po pierwsze pamiętaj ze każda zapłodniona komórka jajowa ma mniej więcej 30% na to ze za 9 miesięcy stanie się dzidziusiem. Większość odpada jeszcze na etapie przed implantacją, po prostu przestaje się rozwijać, potem najtrudniejszy pierwszy miesiąc, pierwszy trymest itd. Z tego co rozumiem to był twój pierwszy transfer. Porozmawiała bym na temat dalszej diagnostyki z lekarzem prowadzącym - co myśli, co ci radzi. Najbardziej prawdopodobna przyczyna moim zdaniem ze to to nie był TEN zarodek.
Nie pamietam jakie mialas przyczyny niepłodności. Ja w końcu zrobiłam histeroskopie żeby upewnić się czy nie mam przypadkiem jakichś zrostów po łyżeczkowaniu i potem jeszcze poprawieniu tego łyżeczkowania Z histeroskopia.
A ten encorton 10 to gdzie ci dali tak przy pierwszym transferze? Z ciekawosci?
Ja mam endometrioze III stopnia (laparpskopia 8 miesiecy temu) i od tamtej pory kazali sie starac. A okazalo sie ze pecherzyki mi nie pekaja (rowniez po zadnych zastrzykach).
Encorton w Gyncentrum. Tam rowniez Neoparin daja "na wszelki wypadek". Ja akurat mam mthfr i pai1 wiec i tak powinnam do dostac.
Co do histeroskopii to sie nad nia zastanawiam, bo poprzedni gin do ktorego chodzilam wydumal z usg ze mam jakiegos polipka. Zwrocilam na to uwage w klinice w czasie stymulacji ale jakos nie spotkalo sie to z odzewem...
 
No i kolejny głaz z serca. Cieszę się ogromnie i proszę przestać już panikować bo nas wszystkich tu wykończysz:rofl2::rofl2: gratuluje ci z całego serca jesteś w ciąży i to jest najważniejsze a z depresją da się jakoś żyć aczkolwiek upierdliwa sprawa
Postaram sie ogarnac moj glupi leeb

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane mam 31dpt. Nie wiem jakie tetno po prostu widzialam je na monitorze. Cos tam bilo jak serduszko. I bylo powolne. Lekarz powiedzial ze powinno bic szybciej. Zarodek ma 6mm. Lekarz nic nie mowil ze juz po wszystkim tylko powiedzial ze nie kest w stanie mi powiedziec czy przyspiesz czy nie. Moze byc jeszcze za wczesnie i dlatego jest powolne.
wielokrotnie słyszałam o takich przypadkach i tętno się rozkręcało :)
 
Kochane mam 31dpt. Nie wiem jakie tetno po prostu widzialam je na monitorze. Cos tam bilo jak serduszko. I bylo powolne. Lekarz powiedzial ze powinno bic szybciej. Zarodek ma 6mm. Lekarz nic nie mowil ze juz po wszystkim tylko powiedzial ze nie kest w stanie mi powiedziec czy przyspiesz czy nie. Moze byc jeszcze za wczesnie i dlatego jest powolne.
Mnie też lekarz nastraszyl ze serduszka biją zbyt wolno. Znałam wartości, wróciłam do domu, napisałam tu na forum i sama zaczęłam szukać w internecie. Szybko okazało się, że na tak wczesnym etapie tak właśnie biją wszystkie serduszka a jak widzisz w stopce moje maluszki mają się dobrze [emoji6]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
reklama
Oczekiwanie 2017:
Super! Gratuluje ! Az mi ciarki przeszly! I takie informacje uwielbiam czytac! To pokazuje tylko ze trzeba byc wytrwalym a kazda z nas bedzie miala dane To Upragnione Szczescie! Ja Ja mialam druga stymulacje ale pierwszy transfer, poniewaz przy pierwszej stymulacji niestety armia mojego meza nie dala rady;(
Natomiast przy drugiej stymulacji zastosowano metode ICSI i na 10 pobranych komorek 9 sie zachowalo! Plakalam jak dziecko jak uslyszlam ta wiadomosc! Dzis w sobie mam dwa z moich dziewieciu szczesc i wierze ze zostana ze mna.
Kazda z nas zasluguje na szczescie i rozumiem.jak nikt.inny ile.Nas to.kosztuje nerwow, stresu i wyrzeczen dlatego jeszcze raz gratuluje Ci a reszcie zycze kolejnych bijacych serduszek czego i Wy mi zyczcie!:)

Ja każda forumowa ciążę przeżywam teraz jakby to moja najlepsza koleżanka zaszła w ciaze i bardzo się cieszę. Każda pozytywna wiadomość utwierdzala mnie w tym, że mi też musi się udać. Tu naprawdę można znaleźć mega wsparcie i pomoc w różnych sytuacjach i problemach.
U Ciebie już dwa Maluszki w brzuszku. Wierzę, że dobrze się zadomowią i zostaną na długie miesiące z Tobą :). A potem wracaj po resztę.
 
Do góry