reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy plamienie implantacyjne wystepuje zawsze? Czy raczej kiedy go nie ma, zadnego sladu po nim na wkladkach, to mozna wszystko to raczej uwazac za nieudane podejscie?

Dzis z rana, 4dpt, brzuch mnie boli jak na @. W nocy kilka razy sie budzilam, bo prawy jajnik pobolewal tak jakby igle ktos mi wsadzil. Sama juz nie wiem co o tym myslec.

Ja nie mialam zadnego plamienia, mnie też dokładnie 4 dpt tak bolał brzuch na @ że szok, i tak mniej więcej przez 5 dni, wczoraj 10 dpt beta 70 także to może być dobry znak, trzymam kciuki !
 
reklama
Czy plamienie implantacyjne wystepuje zawsze? Czy raczej kiedy go nie ma, zadnego sladu po nim na wkladkach, to mozna wszystko to raczej uwazac za nieudane podejscie?

Dzis z rana, 4dpt, brzuch mnie boli jak na @. W nocy kilka razy sie budzilam, bo prawy jajnik pobolewal tak jakby igle ktos mi wsadzil. Sama juz nie wiem co o tym myslec.

Ja przy in vitro (cztery transfery) nie miałam ani razu plamienia implantacyjnego. Wcześniej miałam dwa razy (ale ciążę się źle zakończyły). Plamienie nie jest obowiązkowe
A bóle jak na @ są bardzo częste i często są dobrym objawem :)
 
Kochane jestescie. Pozno mialam ta wizyte.
Mi bez kitu wrocila depresja i dzien byl okropny!!
Moja Perelka ma 6,8 mm i serduszko 121 min. Powiedziala ze jest ok chociaz moglo by bic ciut szybciej.
Ale od dzis mam postanowienie jak @oczekiwanie zero dolow! Juz wiem ze mijajace objawy nic nie znacza.
Jak sie nie da ide do psych.i niech powie czy sa bezpieczne leki w ciazy..chociaz pewnoe i tak bede sie ich bala brac.ehh jestem stara i glupia..
[emoji16]


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Piękne informacje :-) No właśnie moje drogie, jesteście w ciąży i trzeba się zacząć tym cieszyć na maxa! A pozytywne myśli przyciągają pozytywne zdarzenia! Także nie stresować swoich Maleństw :-D
 
Musze sprobowac
1513282657-35f71284226f9b0d-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale piękny!!! AAA Zazdroszczę mega :-D
 
@dżoasia - obyś usłyszała dziś same inspirujące informacje i podjęła decyzję co dalej. Potem oczywiście niech ta decyzja zaowocuje piękna ciąża.
Któraś miała mieć dziś wizytę chyba,ale nie pamiętam która z Was :(. Mimo wszystko - dobrych wiadomości :).
No i powtórka bety @zylwia u Ciebie więc pisz nam od razu jak pięknie wzrosła :)
Beta pewnie piękna bardziej ten progesteron mnie martwi i na to czekam najbardziej :)
No to jasna sprawa, że pisze odrazu :D
 
reklama
Do góry