reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana moj synek urodzil sie z powazna wada genetyczna serca i zmarl po 4 miesiacach po porodzie. Nie dane nam nawet bylo wyjsc ze szpitala. My jestesmy zdrowi.. Dlatego tez jestesmy pod opieka genetyka, ustaliliamy biopsje kosmowki jeszcze przed moja kolejna ciaza. Ja sie boje tego badania a i tak nie dalabym chyba rady usunac ciazy.
sa badanie nieinwazyjne genetyczne z krwi , kosztuja niestety cos kolo 2500 , badania robione sa w stanach. podobna dokladnosc pod wzgledem genetyki jak biopsja z tego co wiem . Ja robilam amniopunkcje u dr. Roszkowskiego , ktory wg mojego gina jest jednym z naj;lepszych w polsce specow od amniop. Teraz nie bede robic ale pewnie sie zdecyduje na krew .
 
Kochane mam 31dpt. Nie wiem jakie tetno po prostu widzialam je na monitorze. Cos tam bilo jak serduszko. I bylo powolne. Lekarz powiedzial ze powinno bic szybciej. Zarodek ma 6mm. Lekarz nic nie mowil ze juz po wszystkim tylko powiedzial ze nie kest w stanie mi powiedziec czy przyspiesz czy nie. Moze byc jeszcze za wczesnie i dlatego jest powolne.
 
Oj Kochana, to ci dopiero termin wyznaczyli :) Ja tez nie wiem czy wytrzymam do tego czasu, ale transfer mialam dwa dni po tobie, wiec chyba nie wskazane wczesniej betowac.
No niby nie wskazane ale jak można tyle „wysiedzieć” i nie oszaleć :crazy:
A ilu dniowy zarodek miałaś?
Bo moj był 5-dniowy
No i trzymam kciuki :)
 
reklama
Do góry