reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana, daj Twojemu M trochę czasu. On się o Ciebie martwi, to Ty musisz brać leki a teraz jeszcze czekanie na oczyszczenie. Widzi, że cierpisz i chce Ci tego oszczędzić. Jak ochloniecie i minie trochę czasu na spokojnie porozmawiajcie jeszcze raz.
Mam wszystko odstawic i czekac. Tylko słyszałam że encorton stopniowo lepiej odstawiac tym bardziej ze biorę 2 tabletki dziennie.
 
kochana jej zasluga .. hmm moze pare osób wpłaciło ,reszte zawdzieczamy Wam !...znajomym z szkoły... no popiepszone .. a ciesze sie jak odpisujecie mi cokolwiek ... no mamy nadzieje ze bedzie lepiej.. no tesciowa jak z horroru mi sie trafiła.. przykro mi bo staram sie jak moge i zawsze jest zle ..chyba nigdy jej nie zadowole ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Pamiętaj ze teściowa to zupełnie obca baba, ja bym jej kopa sprzedała w progu. Ma szczęście ze to nie na mnie trafiła w konfrontacji [emoji35]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Pamiętaj ze teściowa to zupełnie obca baba, ja bym jej kopa sprzedała w progu. Ma szczęście ze to nie na mnie trafiła w konfrontacji [emoji35]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
heh... ja mojej mawie mowie ze za dobrze mnie wychowała..ale nastepnym razem chyba tak zrobie..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Olusja1987 wszystko fizycznie w porządku?? Mam taką samą diagnozę jak Ty...pozostało mi czekać i modlić się aby uniknąć szpitala :(
Kochana, bardzo mi przykro. Wiem, że tego smutku nie da się opisać. Czekają Cię ciężkie chwile. Który to tydzień u Ciebie? U mnie był 8tc jak się dowiedziałam o pustym jaju. Lekarz mówił, że im wyższa ciąża tym ból większy. U mnie było nie do wytrzymania, zresztą wiesz. Mam nadzieję, że sama się oczyscisz, bo ponoć tak jest dla nas lepiej. Ściskam Cię mocno!
 
Hej kobietki biorę dzisiaj 3 dzień primolunor czy jakoś tak i jajnik tak mnie dzisiaj boli ze głowa mala ;( jeszcze sie przestraszyłam no ta siostra cioteczna co jest w ciąży dzwoniła i mowi ze bardzo ja brzuch boli jak chodź więc pojechałam z nią do lekarza ale tak sie przestraszyłam jak by to o mnie chodziło lekarz powiedział że chłopczyk będzie bardzo duży a ona jest drobna i dlatego boli kazał brac jej nospe i leżeć mało chodzić kamień z serca ze wszystko dobrze u niej ;) @anett96 Kochana co u Ciebie kiedy wizyta jak sie czujesz? ;D
Ja czuje sie nadzwyczaj dobrze co mnie oczywiscie martwi[emoji5] planowana wizyta we wtorek ale moze cos wczesniej wykabinuje ze stresu a u Ciebie jaki plan?na co masz ten lek? Kiedy jedziesz do kliniki?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje za słowa wsparcia...jesteście wielkie. Narazie ciężko mi to wszystko ogarnąć. Mąż zmienił zdanie i nie chce słyszeć o dalszym leczeniu, wcześniej pewnie tylko mi przytakiwal abym się nie denerwowala...może i ma racje. Chyba czas zejść na ziemię i przestać marzyć o dziecku.
Mam pytanie biorę encorton, słyszałam że trzeba go stopniowo odstawiac czyli jak? Bo ostatnio odstawiłam wszystko na raz to czułam się okropnie...jak alkoholik na odwyku :(
zobaczysz minie troche czasu i sam dojrzeje do decyzji zeby sprobowac jeszcze raz. nie naciskaj na rzzie, daj mu czas i sobie.
 
reklama
Kto może to ogląda !!!


[emoji348][emoji348][emoji434][emoji434]Jutro w Studio DZIEŃ DOBRY TVN bardzo ważny temat - chyba pierwszy raz tak poważnie potraktowany. O niepłodności, która boli, o jednej kresce na teście ciążowym, która dla miliona Polek oznacza nie tylko brak ciąży, ale przekreślone marzenia, rozpacz i bezsilność, o potrzebie głośnego mówienia o niepłodności będą mówiły wspaniałe kobiety, dla których brak dziecka to nie rozdział wzruszającej książki, ale żywa i często bardzo bolesna codzienna rzeczywistość. Sylwia Bentkowska, naczelna Niepłodnirazem.pl, Maja Polikowska-Herman. Psychiatra, psychoterapeuta, wykładowca WUM. i inne kobiety, które jutro staną się głosem milionów Polek, potrzebują też naszego wsparcia. [emoji117][emoji799] Dlatego zapraszamy wszystkich do oglądania jutrzejszego wydania DDTVN od godziny 9.10. Im więcej osób włączy w tym czasie telewizor, laptop z transmisją, czy ustawi nagrywanie, tym większa szansa, że na tym jednym poranku się nie skończy, a tabu niepłodności zacznie pękać. Pokażmy się! Pokażmy, jak ciężką walkę musi stoczyć każda niepłodna osoba. [emoji654][emoji654]Jutro oglądaj, a dziś zalajkuj, skomentuj i udostępnij ten post - to działanie to także Twój głos w tym temacie. I pamiętajcie: Razem uda nam się pokazać, jakie cierpienie daje niepłodność.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry