reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kochana jej zasluga .. hmm moze pare osób wpłaciło ,reszte zawdzieczamy Wam !...znajomym z szkoły... no popiepszone .. a ciesze sie jak odpisujecie mi cokolwiek ... no mamy nadzieje ze bedzie lepiej.. no tesciowa jak z horroru mi sie trafiła.. przykro mi bo staram sie jak moge i zawsze jest zle ..chyba nigdy jej nie zadowole ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jejku Biedaku, tak mi przykro to wszystko slyszec... Jedno jest pewne - Twoj maz ma niebywale szczescie ze Cie ma!
 
reklama
kochana jej zasluga .. hmm moze pare osób wpłaciło ,reszte zawdzieczamy Wam !...znajomym z szkoły... no popiepszone .. a ciesze sie jak odpisujecie mi cokolwiek ... no mamy nadzieje ze bedzie lepiej.. no tesciowa jak z horroru mi sie trafiła.. przykro mi bo staram sie jak moge i zawsze jest zle ..chyba nigdy jej nie zadowole ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Im więcej sie starasz i wchodzisz w d** tym gorzej jest to odbierane. Więc olej to, nich teraz ona zadba o twoje względy u siebie a nie na odwrót. Jak jej nie pasuje to czemu nie przyjedzie na stałe opiekować się synem? Mam nadzieję, że jeśli Dami to przeczyta bo nie będzie myślał, że on jest czemuś winien albo ciężarem dla Ciebie bo na pewno tak jest. tylko wqrwa mam na tą babę.
 
Mam nadzieje ze coś poradzi. Podobnie miała @Pixie_Dixie wiosna po poronieniu. Pare ładnych miesięcy. No ale przeczekała, okres w końcu przyszedł miała kolejny transfer i... jest już w 14 tygodniu. I tego życzę tobie

Kochana ja to sie nie doczekałam normalnego okresu tylko lyzeczkowaniem sie skończyło [emoji58] ale teraz moje szczescie ma juz 9,5 cm [emoji7]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
@asinka89 olej ja, tacy ludzie nie,zasluguha na szacunek mimo iz to matka twego meza. Jesteście cudownym małżeństwem i niesamowitym wsparciem dla siebie. Ja bym jej otworzyła drzwi i do d...y kopnela. Niech przyjedzie choc na tydzien i pomoze w opiece to sie przekona jak faktycznie "nic nie robisz". Kazdego dnia o Was mysle, wierze ze Damian z tego wyjdzie i bedziecie sie cieszyć życiem a tu pisz wszystko co Ci leży na watrobie bo jesteśmy tu by sie nawzajem wspierac. Tylko jest to cholernie smutne ze jedynie w nas mas wsparcie. Kochana trzymaj sie dzielnie i badź z nami, my bedziemy pomagać jak sie tylko da i nigdy Cię nie zostawimy samej
 
Hej kobietki biorę dzisiaj 3 dzień primolunor czy jakoś tak i jajnik tak mnie dzisiaj boli ze głowa mala ;( jeszcze sie przestraszyłam no ta siostra cioteczna co jest w ciąży dzwoniła i mowi ze bardzo ja brzuch boli jak chodź więc pojechałam z nią do lekarza ale tak sie przestraszyłam jak by to o mnie chodziło lekarz powiedział że chłopczyk będzie bardzo duży a ona jest drobna i dlatego boli kazał brac jej nospe i leżeć mało chodzić kamień z serca ze wszystko dobrze u niej ;) @anett96 Kochana co u Ciebie kiedy wizyta jak sie czujesz? ;D
 
reklama
@asinka89 olej ja, tacy ludzie nie,zasluguha na szacunek mimo iz to matka twego meza. Jesteście cudownym małżeństwem i niesamowitym wsparciem dla siebie. Ja bym jej otworzyła drzwi i do d...y kopnela. Niech przyjedzie choc na tydzien i pomoze w opiece to sie przekona jak faktycznie "nic nie robisz". Kazdego dnia o Was mysle, wierze ze Damian z tego wyjdzie i bedziecie sie cieszyć życiem a tu pisz wszystko co Ci leży na watrobie bo jesteśmy tu by sie nawzajem wspierac. Tylko jest to cholernie smutne ze jedynie w nas mas wsparcie. Kochana trzymaj sie dzielnie i badź z nami, my bedziemy pomagać jak sie tylko da i nigdy Cię nie zostawimy samej
czytałam twoj wpis z łzami w oczach.. dziekuje za słowa otuchy i wsparcia .. dzieki takim wpisom mam siłe do życia .. no mam nadzieje ze sie uda meza wyleczyc.. bo poki co jego stan jest straszny !..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry