reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Im więcej sie starasz i wchodzisz w d** tym gorzej jest to odbierane. Więc olej to, nich teraz ona zadba o twoje względy u siebie a nie na odwrót. Jak jej nie pasuje to czemu nie przyjedzie na stałe opiekować się synem? Mam nadzieję, że jeśli Dami to przeczyta bo nie będzie myślał, że on jest czemuś winien albo ciężarem dla Ciebie bo na pewno tak jest. tylko wqrwa mam na tą babę.
no nie spoko dami wie ze jamusze sie wyrzalic .. i ze opieka jest czasem bardzo ciezka ... szczegolnie kiedy bardzo go boli.. dzis podałam mu bardzo silny lek przeciwbólowy w kroplówce... pomogło mąż ożył :) ... licze ze po piatku bedzie lepiej..mimo iz lekarz powiedział ze trwa to troche zanim sie polepszy jego stan..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane moje...cudu nie ma :( puste jajo plodowe...
mogłam się spodziewać tego ale i tak boli jak cholera, moje serce pękło na milion kawałków.
Czekać do świąt na samooczyszczenie a jak nie to szpital.

Przykro mi bardzo :(
Odpocznijcie teraz, a potem zabierajcie się za Noworoczne postanowienia. Ściskam mocno :*
 
Dziekuje za słowa wsparcia...jesteście wielkie. Narazie ciężko mi to wszystko ogarnąć. Mąż zmienił zdanie i nie chce słyszeć o dalszym leczeniu, wcześniej pewnie tylko mi przytakiwal abym się nie denerwowala...może i ma racje. Chyba czas zejść na ziemię i przestać marzyć o dziecku.
Mam pytanie biorę encorton, słyszałam że trzeba go stopniowo odstawiac czyli jak? Bo ostatnio odstawiłam wszystko na raz to czułam się okropnie...jak alkoholik na odwyku :(
 
Witamy forumowe ciotki  czujemy się świetnie. Dzieciaczki zdrowe.
Oliwia ur 12:01 3010 54cm
Filip ur 12:02 2730 55cm 
zakochałam się  i wiecie co nawet łezka mi nie poleciała a myślałam że będę wyć jak bobr

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji2] cudnie, gratuluję [emoji8]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Dziekuje za słowa wsparcia...jesteście wielkie. Narazie ciężko mi to wszystko ogarnąć. Mąż zmienił zdanie i nie chce słyszeć o dalszym leczeniu, wcześniej pewnie tylko mi przytakiwal abym się nie denerwowala...może i ma racje. Chyba czas zejść na ziemię i przestać marzyć o dziecku.
Mam pytanie biorę encorton, słyszałam że trzeba go stopniowo odstawiac czyli jak? Bo ostatnio odstawiłam wszystko na raz to czułam się okropnie...jak alkoholik na odwyku :(

Kochana, daj Twojemu M trochę czasu. On się o Ciebie martwi, to Ty musisz brać leki a teraz jeszcze czekanie na oczyszczenie. Widzi, że cierpisz i chce Ci tego oszczędzić. Jak ochloniecie i minie trochę czasu na spokojnie porozmawiajcie jeszcze raz.
 
reklama
Dziekuje za słowa wsparcia...jesteście wielkie. Narazie ciężko mi to wszystko ogarnąć. Mąż zmienił zdanie i nie chce słyszeć o dalszym leczeniu, wcześniej pewnie tylko mi przytakiwal abym się nie denerwowala...może i ma racje. Chyba czas zejść na ziemię i przestać marzyć o dziecku.
Mam pytanie biorę encorton, słyszałam że trzeba go stopniowo odstawiac czyli jak? Bo ostatnio odstawiłam wszystko na raz to czułam się okropnie...jak alkoholik na odwyku :(
Co 3dni zmniejszaj dawke o 5mg
 
Do góry