reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie byłam na naturalnym i teoretycznie liczy się od miesiączki, ale ja miałam strasznie późno transfer, bo mam długie cykle i nie wiem czy to możliwe,żeby już niby był 7 tydzień....?
Ja tez mialam troche pozniej, bo cos kolo 21 czy 22dc i liczone mam od 1. dnia okresu. Zarodki mialy 5dni, wiec wcale az tak pozno transfer nie byl. Jak mialas okres 30. pazdziernika to na moje oko dzisiaj masz 6+2tc. Poprawcie mnie jak zle licze.
 
Ja tez mialam troche pozniej, bo cos kolo 21 czy 22dc i liczone mam od 1. dnia okresu. Zarodki mialy 5dni, wiec wcale az tak pozno transfer nie byl. Jak mialas okres 30. pazdziernika to na moje oko dzisiaj masz 6+2tc. Poprawcie mnie jak zle licze.
Bo liczy się skończone tygodnie i dni, tak?? Jak wpisałam w jakiś kalendarz na necie to mi się 7 pokazało a mi wychodzi tak samo jak Tobie, dziękuję :-*
 
Dziewczynki, beta mi urosla z 114 szesc dni temu do 1325. Dzis 16 dpt. Z moich obliczen wynika ze wszystko dobrze, ale kalkulator bety na nieplodnirazem.pl pokazuje mi przyrost ujemny -1000%...?!
Ja bylam na matfizie wiec bojkotuje ten wynik :D
jak ujemny jak dodatni :p
Moim zdaniem piękny przyrościk :) To kiedy wizyta? :)
 
No u mnie sie nie bada ale ja mam dowcipna luteine ktora podobno w badaniach nie wychodzi a te leki które Ty bierzesz piza żelem pewno powinny wychodzic w badaniach. Kochana nie umiem Ci powiedzieć ani doradzic. Ja sama od poczatku zwiekszylam sobie dawki leku o biore w sumie 6 lutinusow i 3 luteony dziennie, dodatkowo 3x1duphaston
No Nie powiem trochę mnie z tych nerwów brzuch rozbolal także muszę się ogarnac.. może ta luteine coś pomoże mam nadzieję!
Tylko rozmawiałam z wieloma osobami i nie bada się tego progesteronu ale wiadomo ..my to po in vitro chuchamy na wszystko:)
Już chyba bardziej leków nie zwiększe będę brała dupka 3x2 ,luteine podjezykowa 2x2 i ten crinone zrobię tak jak mi dżoasia doradzala nie jeden na wieczór tylko jeden rano i jeden na wieczór:) przecież dowcipny nie zaszkodzi :D
 
Asinka pisz co tylko i ile tylko chcesz i potrzebujesz, ja sie ostatnio nie odzywam za bardzo w Waszym kierunku bo po prostu nie wiem co mam napisać, to jest takie popieprzone wszystko, ta teściowa powinna sobie w nos wsadzić teraz "swoje" zasługi, choćby nawet i to była jej zasługa to jak może się tak wymądrzać?? Przecież to nie ona na co dzień opiekuje się swoim synem tylko ty, ty w każdej chwili jedziesz na sygnale do szpitala, ty nie śpisz po nocach, ty spędzasz pół życia w szpitalu... Może ona też to strasznie wszystko przeżywa ale frustracji i złości na los nie powinna wyładowywać na Tobie! Mam nadzieję, że w końcu ona to zrozumie i w końcu będziecie walczyć razem a nie przeciwko sobie. A Damusia uściskaj i wycałuj od nas ;) Mam nadzieję, że po tym drugim wlewie będzie lepiej!
kochana jej zasluga .. hmm moze pare osób wpłaciło ,reszte zawdzieczamy Wam !...znajomym z szkoły... no popiepszone .. a ciesze sie jak odpisujecie mi cokolwiek ... no mamy nadzieje ze bedzie lepiej.. no tesciowa jak z horroru mi sie trafiła.. przykro mi bo staram sie jak moge i zawsze jest zle ..chyba nigdy jej nie zadowole ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry