reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

walczaca na sztucznym liczysz ile dpt + wiek zarodka + 14 (jakby była owulacja w standardowym 14dc) ;)
ale Ty nie miałaś być na naturalnym??
Właśnie byłam na naturalnym i teoretycznie liczy się od miesiączki, ale ja miałam strasznie późno transfer, bo mam długie cykle i nie wiem czy to możliwe,żeby już niby był 7 tydzień....?
 
reklama
Dziewczynki, beta mi urosla z 114 szesc dni temu do 1325. Dzis 16 dpt. Z moich obliczen wynika ze wszystko dobrze, ale kalkulator bety na nieplodnirazem.pl pokazuje mi przyrost ujemny -1000%...?!
Ja bylam na matfizie wiec bojkotuje ten wynik :D
 
Kochane moje...cudu nie ma :( puste jajo plodowe...
mogłam się spodziewać tego ale i tak boli jak cholera, moje serce pękło na milion kawałków.
Czekać do świąt na samooczyszczenie a jak nie to szpital.
Oj Boże nie:( tak mi przykro kochanie ... 3maj się dla swojego Synka bo masz dla kogo żyć:* buziaki i tule Cię mocno :**
 
Kochane moje...cudu nie ma :( puste jajo plodowe...
mogłam się spodziewać tego ale i tak boli jak cholera, moje serce pękło na milion kawałków.
Czekać do świąt na samooczyszczenie a jak nie to szpital.

Kochana, bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że obędzie się bez zabiegu. Dobrze, że wiesz że Twój M przekonał się do dalszych prób. To niech podtrzyma Cię trochę na duchu.
 
Do kliniki mam 150km.. doktor napisała że beta super mam dołożyć luteine podjezykowa 2x2 , duphaston dalej brać 3x2 no i na wieczór ten crinone .. co myślisz ?
Leżę i włosy z głowy wyrywam bo nie wiem co robic..
No u mnie sie nie bada ale ja mam dowcipna luteine ktora podobno w badaniach nie wychodzi a te leki które Ty bierzesz piza żelem pewno powinny wychodzic w badaniach. Kochana nie umiem Ci powiedzieć ani doradzic. Ja sama od poczatku zwiekszylam sobie dawki leku o biore w sumie 6 lutinusow i 3 luteony dziennie, dodatkowo 3x1duphaston
 
no straszne to .. nie potrafie tego zrozumiec..ale rozumiem teraz przysłowie ze z rodzina jest super tylko na zdjeciu... ciesze sie ze chociaz tutaj moge sie wyrzalić ..mam nadzieje ze nie macie mi tego za złe? ale nie chce obarczac Damiego.. o komus wygadac sie trzeba..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Asinka pisz co tylko i ile tylko chcesz i potrzebujesz, ja sie ostatnio nie odzywam za bardzo w Waszym kierunku bo po prostu nie wiem co mam napisać, to jest takie popieprzone wszystko, ta teściowa powinna sobie w nos wsadzić teraz "swoje" zasługi, choćby nawet i to była jej zasługa to jak może się tak wymądrzać?? Przecież to nie ona na co dzień opiekuje się swoim synem tylko ty, ty w każdej chwili jedziesz na sygnale do szpitala, ty nie śpisz po nocach, ty spędzasz pół życia w szpitalu... Może ona też to strasznie wszystko przeżywa ale frustracji i złości na los nie powinna wyładowywać na Tobie! Mam nadzieję, że w końcu ona to zrozumie i w końcu będziecie walczyć razem a nie przeciwko sobie. A Damusia uściskaj i wycałuj od nas ;) Mam nadzieję, że po tym drugim wlewie będzie lepiej!
 
reklama
Dziewczynki, beta mi urosla z 114 szesc dni temu do 1325. Dzis 16 dpt. Z moich obliczen wynika ze wszystko dobrze, ale kalkulator bety na nieplodnirazem.pl pokazuje mi przyrost ujemny -1000%...?!
Ja bylam na matfizie wiec bojkotuje ten wynik :D
Według mnie chyba jest ok i trzeba sie cieszyć :-)) no ald ja nie byłam zbyt dobra z matmy dlatego bete zrobiłam tylko raz po 48 godzinach :p
 
Do góry