reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
no własnie ... nic dodac nic ujac

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem Ci, ze jestem w szoku, ze mozna w takiej sytuacji zachowac sie w ten sposob. Powinna byc Ci wdzieczna za to jak opiekujesz sie jej synem, za walke jaka toczycie, ze udalo sie Wam wywalczyc lek dla Damiego.. a o to co powiedziala o tej zbiorce to lepiej nie bede komentowac.
Przykro, ze w sytuacji kiedy rodzina powinna sie jednoczyc i wspierac ona robi taki cyrk. Badz dzielna kochana :*
 
Kochane moje...cudu nie ma :( puste jajo plodowe...
mogłam się spodziewać tego ale i tak boli jak cholera, moje serce pękło na milion kawałków.
Czekać do świąt na samooczyszczenie a jak nie to szpital.
O nie!!!! Kochana bardzo mi przykro.tule Cie mocno!!!

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To wychodzi mi 20 dpt i 7 tydzien ciąży... to możliwe? Wydaje mi sie że to za dużo
Tak liczą... ja np miałam ostatni okres 05.08 a transfer 29.08 czyli w 24dc także późno a lekarz i tak liczył od okresu. Owsze na pierwszym usg ciąża młodsza o tydzień ale termin porodu wpisany z okresu i tak licza. Po 2tyg dzidzia orzyspieszyła i wszystko ładnie pięknie się pokryło. Czyli od ostatniej miesiączki ;)
 
reklama
Do góry