reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Noz kur..a a kase to kto zebral zbiorki porobil ona?!
A ona nie moze laskawie dzwonic codziennie pytac co u niego??!!!

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
tez jej to wykrzyczałam w oczy z łzami i brat Damiego sie wkurzył i poźniej było tylko gorzej... a co do zbiorki powiedziała ze to jej zasługa czaicie?! no i pozniej Dami sie wkurzył..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Szczerze Ci powiem że w pierwszej ciąży kazali mi zrobic betę i za dwa dni ją powtórzyć nie robiłam żadnych innych badań teraz też czekam tylko na betę. JESTEŚ W CIĄŻY!!!!! Masz piękny przyrost ;-)
Zacznij się tym cieszyć;-) naprawdę będzie dobrze ;-)
Ja cały czas czekam i zaraz jajko zniosę ;-(((((((((((
Eh no już właśnie nie wiem co mam myslec..
Nie chciałam się mojemu M przyznawać ale ja ja od podania naszej kropusi byłam pozytywnie nastawiona :) i teraz właśnie o tym pomyślałam i może faktycznie będzie dobrze ???? Nie ukrywam że trochę się martwię ale wiem że to nic dobrego więc oddycham głęboko i leżę sobie i odpoczywam próbuje odgonic źle myśli:)
Oooo A o której wyniki ???? Nosz kurde...
Ale czekamy dalej ✊✊✊
 
A jaką masz różnicę??
Na ich stronie jest napisane,że tylko przy długim protokole liczy się inaczej... i wtedy bierze się 14 dni + wiek zarodków. Ale to jest coś ze mną nie tak w takim razie, bo ja miałam strasznie późno transfer i wychodzi mi że już 6 tydzień się kończy a mam dziś 20 dpt :/ nie ogarniam tego [emoji14] Chyba muszę poczekać na wizytę
Ja mialam krotki transfer. I trzymam sie tego ze licze od dnia miesiaczki.wlasnie na wizycie trzeba zapytac.mi nie ppwiedzial a ja nie zapytalam

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eh no już właśnie nie wiem co mam myslec..
Nie chciałam się mojemu M przyznawać ale ja ja od podania naszej kropusi byłam pozytywnie nastawiona :) i teraz właśnie o tym pomyślałam i może faktycznie będzie dobrze ???? Nie ukrywam że trochę się martwię ale wiem że to nic dobrego więc oddycham głęboko i leżę sobie i odpoczywam próbuje odgonic źle myśli:)
Oooo A o której wyniki ???? Nosz kurde...
Ale czekamy dalej ✊✊✊
No nareszcie słyszę pozytyw w twoim głosie i tak chcę przez kolejne 9 miesięcy ;-)
Bardzo dobrze leż i odpoczywaj ;-)
No nie wiem chyba zapomnieli o mnie ;-(
Jak będę coś wiedziała to napiszę ;-)
 
Witamy forumowe ciotki  czujemy się świetnie. Dzieciaczki zdrowe.
Oliwia ur 12:01 3010 54cm
Filip ur 12:02 2730 55cm 
zakochałam się  i wiecie co nawet łezka mi nie poleciała a myślałam że będę wyć jak bobr

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom

Adunia ściskam mocno. Gratulacje ogromne. Ucałuj dzieciaczki czule i obyście jak najszybciej do domu wrócili. [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mialam krotki transfer. I trzymam sie tego ze licze od dnia miesiaczki.wlasnie na wizycie trzeba zapytac.mi nie ppwiedzial a ja nie zapytalam

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
A w którym dc miałaś transfer?? Bo w takim razie wychodzi mi tylko dwa dni za Wami a transfer miałam dużo później i tu mi się zamieszanie wkradło :p
 
reklama
Do góry