reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Karola ja to samo rozkminiam.Jestem niespokojna jakas zero mdlosci wrazliwosci na zapachy...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana, musimy jedna druga wspierać. Rozmawiałam z moją mamą, w żadnej z dwóch ciąż nie miała objawów. Odrobinę piersi czuła, ale nie codziennie i nie cały czas. Żadnych mdłości, wrażliwości na zapachy, nic. Pocieszam się, że może ja mam tak samo...
Część dziewczyn też tu pisało, że typowych objawów nie ma a ciążę rozwijają się prawidłowo. I tak mamy myśleć :)
 
Witamy w naszym gronie . Oby ten transfer okazał się u Ciebie szczęśliwy :)
Nie dziękuję.
Do pierwszego podchodziłam w lutym, udało sie za pierwszym podejściem ale niestety w 13 tyg przestało bić serduszko :-(
Staram sie nie stresowac i wierzyc ze teraz sie uda ale nie jest mi łatwo, dlatego dołączyłam do Was.
Zawsze to raźniej jak jest grupa wsparcia.
 
Mi wczoraj doc. Paśnik mówił, że szczepienia nie dają żadnych skutków ubocznych, bo ich działanie trwa tylko pół roku. Potem wszystko wraca do stanu z przed szczepień, chyba że się uda, to po porodzie przez 1,5 roku można zachodzić ponownie bez doszczepiania się :)
Co do skuteczności, to ok 60% par po szczepieniach doczekuje bobasa.
Wszystko zależy od tego, jak bardzo skopane są wyniki. I jakie są podstawowe problemy w zaciążeniu.
U nas wielki problem z nasieniem, więc nawet jakby mi po szczepieniach allo mlr skoczyło do 100% to ciąża dalej jest loterią.
No 60% to duzo. Ale zależy czego 60%. Bo raczej nie daje tyle na transfer, przy idealnych wynikach i idealnych blastkach pojedynczy transfer to mniejsza szansa. Bo jeśli mu chodzi o to ze 60% par po leczeniu u niego za którymś razem się udaje to ciężko ocenić komu by się udało mimo wszystko bez szczepień po prostu próbując. I dla tego na razie nie ma potwierdzonej skuteczności. Jak ostatnio rozmawiałam z Lewandowskim to mówił ze jest dosłownie kilka % par u których faktycznie szczepienia są czynnikiem decydującym.
 
Kochana, musimy jedna druga wspierać. Rozmawiałam z moją mamą, w żadnej z dwóch ciąż nie miała objawów. Odrobinę piersi czuła, ale nie codziennie i nie cały czas. Żadnych mdłości, wrażliwości na zapachy, nic. Pocieszam się, że może ja mam tak samo...
Część dziewczyn też tu pisało, że typowych objawów nie ma a ciążę rozwijają się prawidłowo. I tak mamy myśleć :)
Dzieki Kochana. Moja mama jeszcze o ciazy nic nie wie boje sie ppwiedziec jeszcze.Jak bedzie wszystko ok powiemy w Wigilie.

A z innej beczki dzis wstalam z bolem ucha i gardla nie moge przelykac sliny. Jakies domowe sposoby stosowalyscie?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry