reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Płci mi nie powiedzieli ze niby nie zbadano... cóż. Wesoło masz tam z dwoma bablami:) transfer jakoś w połowie stycznia a w święta zacznę się truc hormonami :D
Zbadano zbadano tylko tego się nie podaje ze względu na sprawy etyczne. Prawdopodobnie twój lekarz nawet nie wie ale ten kto robił badanie wie jak najbardziej. Wynikiem jest wykres dla każdego chromosomu, chromosomy x i y są na końcu i u mnie np. w wyniku dla lekarza widziałam ze te dwa ostatnie wykadrowali żeby utajnić :) ale jak by to była kwestia medyczna ze potrzeba by było wiedziec np ze względu na jakąś chorobę genetyczna sprzężona z płcią która występuje w rodzinie to by powiedzieli.
 
Dwa w 3dobie ;-) Też sobie tak tłumaczę że się meblują ;-) ( ja jestem pazerna chciałabym bliźniaki, choć jak będzie jedno to też będę równie szczęśliwa )
Ja po drugie becie w pierwszej ciąży zrobiłam się dziwnie spokojna, czułam że wszystko będzie ok ;-)
Musi być dobrze, nie wiem dlaczego ale bardzo Ci kibicowałam od pierwszej chwili ;-)
Bliźniaki są super ale ja nie wiem czy bym dała radę:p ale tak to są super można je tak samo ubierać i w ogóle :)

Ja o dziwo jestem spokojna od dnia transferu aż siebie nie poznawalam..zmylily mnie trochę te bóle ale teraz wiem, że to dobry objaw był :)

A to dziękuję Ci bardzo miło mi to słyszeć :* tyle Ciotek na forum więc kropeczka nie miała wyjścia :)

Dziś jeszcze czekamy na wynik @Kurcia :) o której wyniki?:)
 
No właśnie każda z nas jest inna i inaczej będziemy odczuwać różnego rodzaju zmiany w organiźmie. @anett96 leżysz głównie czy funkcjonujesz już normalnie??
@Oczekiwanie2017 coś czuję że jutro przekażesz nam dobre wieści :-)
Glownie sobie poleguje bo doktorek mowil ze mam sklonnosci do krwiakow i mam polegiwac i sie nie przemeczac..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry