reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja się zastanawiam nad kolejnym usg u kogoś innego w 7 tc 1 d, bo nie wiem jak tu wytrzymać do stycznia, mojego lekarza w tym czasie nie ma. Co myslicie warto czy lepiej poczekać do 8 tyg?
Karola ja to samo rozkminiam.Jestem niespokojna jakas zero mdlosci wrazliwosci na zapachy...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karola ja to samo rozkminiam.Jestem niespokojna jakas zero mdlosci wrazliwosci na zapachy...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to w ogóle juz nie mam objawow, trochę czuję jajniki, bo mam lekka hiperkę i może jestem troche zmeczona i tyle.Reszta minela. Narazie się tym nie martwię. Bo to nie oznacza, że jest źle. W końcu stwierdziłem, że raczej poczekam, szkoda kasy i nerwów, nie ma co się spinac przed świętami. Wizytę mam 2.01
 
A mama ci nie zalozy wenflonu?
Nie, nie ma mowy. Po pierwsze ona to robiła ostatnio ze dwadzieścia lat temu a po drugie odmawia z powodu ze trzeba mieć zaplecze jak by coś się działo. Bo 100 razy się nic nie dzieje a za 101 cholera wie. Mówi ze ona mi sfinansuje jeśli potrzebuję ale na podawanie kroplówek chałupniczo się nie zgadza
 
Ja jeden w 3dobie :) mam nadzieję że te bóle były takie bo się tam moja perełka meblowala i chciała mi dac to do zrozumienia :D A Ty 5dniowe blastki? Ja zrobiłam test w sobotę i dupa A w niedzielę miałam właśnie termin @ trochę źle się czułam ale mąż namawiał samym wieczorem żebym siknela to siknelam A tu szok :) no Jutro ta powtórka bety ale mam nadzieję że będzie dobrze A potem znowu do usg.. mam nadzieję że jak było pod górkę to teraz dla nas wsystkich pójdzie z górki!!! :)
Będzie dobrze kochana ja 3mam kciuki jutro za Ciebie ✊✊✊
A bólami się nie martw :* wiem że łatwo mi mówić ale teraz się przekonałam że to normalka :)

Dwa w 3dobie ;-) Też sobie tak tłumaczę że się meblują ;-) ( ja jestem pazerna chciałabym bliźniaki, choć jak będzie jedno to też będę równie szczęśliwa )
Ja po drugie becie w pierwszej ciąży zrobiłam się dziwnie spokojna, czułam że wszystko będzie ok ;-)
Musi być dobrze, nie wiem dlaczego ale bardzo Ci kibicowałam od pierwszej chwili ;-)
 
reklama
Do góry