reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny niewiem co sie dzieje dzis w nocy obudzil mnie bol żołądka i po pół godziny ten bol przeszedl mi na prawa strone jakby jajnik wzielam nospe i tak po godz przeszlo,ale teraz nadal mnie pobolewa:(boje sie o moja kruszynke niewiem o co chodzi :( przypomnie ze dzis 43dpt.
 
Ja się zastanawiam nad kolejnym usg u kogoś innego w 7 tc 1 d, bo nie wiem jak tu wytrzymać do stycznia, mojego lekarza w tym czasie nie ma. Co myslicie warto czy lepiej poczekać do 8 tyg?
ja mam tez taki zamiar bo mmojego nie ma do 4 01,18 . i bede chciala sie umowic miedzy sw. a nowym rokiem . jak masz dobrego gina stalego do ktorego chodzis zto ja bym poszla . do pierwszego lepszego ja bym nie poszla .
 
Ja się zastanawiam nad kolejnym usg u kogoś innego w 7 tc 1 d, bo nie wiem jak tu wytrzymać do stycznia, mojego lekarza w tym czasie nie ma. Co myslicie warto czy lepiej poczekać do 8 tyg?

Ogólnie nie trzeba robić tak często USG i chodzić na wizyty. Większość kobiet chodzi dużo rzadziej i wszystko jest ok. Ale w naszym przypadku staramy się monitorować wszystko jak najczęściej i ja pewnie poszlabym wcześniej. Nie namawiam Cię jednak do tego, ale czasami nasz stres nie jest dobry dla Maluszka (i wizyta pomaga w uspokojeniu się).
 
Dziewczyny niewiem co sie dzieje dzis w nocy obudzil mnie bol żołądka i po pół godziny ten bol przeszedl mi na prawa strone jakby jajnik wzielam nospe i tak po godz przeszlo,ale teraz nadal mnie pobolewa:(boje sie o moja kruszynke niewiem o co chodzi :( przypomnie ze dzis 43dpt.
Kurcze moze zoladek jest podrazniony od lekow :/ jedz lekkostrawne dania, nic snazonego ani pieczonego to tyle co do zoladka a co do jajnika to chyba zadzwonilavym do kliniki czy masz sie czym obawiac
 
Wlasnie zoladkiem bym sie nie przejmowala bo od zawsze mam strasznie wrazliwy nawet na zapach,a teraz w ciazy to juz wogole,ale ten jajnik nie daje mi spokoju wogole prawa strona od zeber tak do jajnika jak naciskam to pobolewa
 
Ogólnie nie trzeba robić tak często USG i chodzić na wizyty. Większość kobiet chodzi dużo rzadziej i wszystko jest ok. Ale w naszym przypadku staramy się monitorować wszystko jak najczęściej i ja pewnie poszlabym wcześniej. Nie namawiam Cię jednak do tego, ale czasami nasz stres nie jest dobry dla Maluszka (i wizyta pomaga w uspokojeniu się).
Dokładnie, u mnie są tylko 3 usg na całą ciążę. Jakoś mi to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie, działa uspokajająco. Czekam spokojnie na kolejne wizyty i nie stresuję się. Myślę, że częste wizyty mogą gorzej wpływać na samopoczucie a i ultradźwięki na malucha tez działają. Więc im mniej tym dla mnie i mojego malucha lepiej.
 
@Kurcia wszystkiego najlepszego i pięknej bety :*

Ja dziś od 4 nie śpię:p za dużo wrażeń myślałam że trochę się uspokoje ale jak myślę o powtórce bety jutro to mnie w gardle ściska:D mam stresa że szok.. :p nooo dwa sikance wyszły beta ładna więc jutro musi być dobrze:)
A potem stres to usg.. hm .. szkoda że szybciej nie można zobaczyć pęcherzyka i w ogóle . .Ale się umeczymy:(
 
reklama
hej kochana raz spada a raz sie podnosi.. nie wiemy co sie dzieje 15 czyli w piatek nastepny termin .. mam nadzieje ze lek działa u stad to wszystko.. niestety bóle wróciły :( ahh głowa boli z tego wszystkiego.. dziewczyny nie mam juz sił na to wszystko .. a tutaj jeszcze tyle trzeba walczyc

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Asinka trzymam za Was mocno kciuki. Dbaj o Damiego, ogranicz mu słodkości (cukier odżywia raka), dawaj duzo buraków, zielonych koktaili, mięsa i zdrowych tłuszczów żeby miał siły pokonać dziada. Wiem że Wam bardzo ciężko, ale wierzę, że się uda. Ściskam Was mocno.
 
Do góry