reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

mój biedny mąż przeniósł się do drugiego pokoju bo też nie da się spać ze mną,wiercę się,kręcę zanim znajdę wygodną pozycję także was rozumię :)uroki ciąży,jeszcze wiele przed nami :)
Po transferze przez tydzien to moglam soac od 20 do 12 z przerwami na leki i dzemka w ciagu dnia a teraz masakra.
 
reklama
Wzięli 3 sztuki i wyszły że dwa genetycznie poprawne. zostały dwa które nie nadal się do badania. Jak szkrabny? Dają spać? Jak sobie radzicie?
Hmmm zazwyczaj nocki są spoko ale zdarzają się kryzysowe sytuacje ze nie śpię 2 albo 3 noce z rzędu [emoji3]Maluszki zdrowe, właśnie siadamy do jedzonka.
To na prawdę dobry wynik. U mnie z 5 badanych tez tylko jeden odpadł - trisomia w parze chromosomów płciowych XYY. Znasz płeć tych dwóch kropeczek? Kiedy transfer? Przepraszam jeśli pytania się powielaja ale ja tak z doskoku czytam forum i czasami omijam jakieś ważne informacje [emoji26]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Kochana ja mam intralipid 20%o pojemnosci 100 ml. Dlugosc jego schodzenia zalezy od pojemnosci. Sama ta moja butelka musi schodzic ok 2 godziny. A ten lekarz to jest rodzinnu? Bo ja mam od rodzinnego dyspozycje podania z mohego miasta i chodze podawac tam gdzie pelni nocny dyzur lekarz. A wiec musiała byś miec recepte plus zapotrzeboeanie,za zakup leku czy jakos,tak to się nazywa. Od lekarza, na tym samym kwitku co pisze recepte mam napisane ze do podania lek intralipid o jaliej pojemnosci, ile procentowy i kiedy to ma byc podane. Jak chcesz to na priva ci wyśle zdjęcia tej dyspizycji ale to dopiero pozniej. To musi byc dyspizycha od lekarza chyba który ma umowe z NFZ. Ale jak masz lekarza to.moze on by ci to podpial albo Ci powie jak to zalatwic zeby ci podali na NFZ. Tylko ja tam siedze onrmalniei w zabiegowce, nie lerze. Mi zakladaja wenflon, podpibaja a potem.sobie sama reguluje jak szybko to.ma schodzic.
Dzięki. No właśnie ja w życiu nie byłam u rodzinnego, raz jeden u internisty w Medicover. Jak pisałam z recepta nie mam problemu ale z dyspozycja na NFZ już tak bo mama laryngolog i pracuje w przychodni gdzie tylko dzieci się przyjmuje. I nic na NFZ nie może dorosłym wypisywać. No nic, popytam u siebie w przychodniach i w Medicoverze ale jak byś mogła na priv mi wyslac to bardzo proszę.
 
Dziewczyny, czy zaraz po transferze mozna brac np. Espumisan?
Chodzi o to, ze wzdecia ktore mialam przybieraja na sile i boje sie, ze beda skurcze czy cos. Wyczytalam juz, ze moga one byc po Lutinus lub Duphastonie i ze Nospe mozna zazywac, ale niestety nic o Espumisanie.
 
Iskra co u Ciebie? Byłaś u Paśnika??

Byłam. Uwielbiam tego faceta:) mój luby tak samo choć na ogół lekarzy nie trawi :)
Nk mi się poprawiło. Doc. nie widzi wskazań do intralipidu ani nawet Heparyny. Nad szczepieniami mamy się zastanowić. Jak przedstawiliśmy nasz plan dał zielone światło przy 5 mg encortonu :)
 
reklama
Dzięki. No właśnie ja w życiu nie byłam u rodzinnego, raz jeden u internisty w Medicover. Jak pisałam z recepta nie mam problemu ale z dyspozycja na NFZ już tak bo mama laryngolog i pracuje w przychodni gdzie tylko dzieci się przyjmuje. I nic na NFZ nie może dorosłym wypisywać. No nic, popytam u siebie w przychodniach i w Medicoverze ale jak byś mogła na priv mi wyslac to bardzo proszę.
A mama ci nie zalozy wenflonu?
 
Do góry