reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny niewiem co sie dzieje dzis w nocy obudzil mnie bol żołądka i po pół godziny ten bol przeszedl mi na prawa strone jakby jajnik wzielam nospe i tak po godz przeszlo,ale teraz nadal mnie pobolewa:(boje sie o moja kruszynke niewiem o co chodzi :( przypomnie ze dzis 43dpt.
W Twoim organizmie dzieję się teraz rewolucja więc ma prawo wariowac. Dopóki nie ma silnych skurczy i krwawienia to wszystko na pewno jest dobrze!!:-)
 
A to jakby termin @. Wiele dziewczyn odczuwa w ciąży bóle właśnie w terminach @. Jak nospa pomaga to się nie przejmuj tylko odpoczywaj :)
Kiedy masz kolejną wizytę u dr?
@juz powinna sie konczyc.Wizyta dzis u lekarza prowadzacego ale bez usg.A usg dopiero na poczatku stycznia.Ale przeciez ja nie wytrzymam:(
 
W Twoim organizmie dzieję się teraz rewolucja więc ma prawo wariowac. Dopóki nie ma silnych skurczy i krwawienia to wszystko na pewno jest dobrze!!:-)
Niewiem zwariuje chyba juz mialam w nocy jechac na pogotowie tak sie wystraszylam.Mam nadzieje,ze przed świętami zrobie jakies usg jeszcze,bo nie bede miala spokojnych Świąt.Na szczescie krwawienia nie ma zadnego..ale ciagle sprawdzam jak cos poczuje.
 
reklama
Do góry