reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No z ta luteina to nie jest głupi pomysl. Ja wg zalecen miakam 3x2 lutinus a do poludniowej dawki dodaje sobie hedna luteine a do wieczornej 2 bo została mi jeszcze zwykla luteina z pierwszej chyba procedury. Progesteronu sie chyba nie da przedawkowac. Ja juz,zaczynam się bac tych dolegliwosci ciazowych :) wczoraj strasznie smierdzial mi zapach i nie mogę spac i to nie jest fajne bo przy tym wierceniu meza budze i bidok tez jest przeze mnie za bardzo nie wyspany
A mi zapachy zupełnie nie robią różnicy :p no u Ciebie niedługo się zaczną :-) ze snem też mam problem... ;-)
 
A w klinice to.bez problemu podpinaja intralipid tylko tam kosztuje 350 zl a w aptece ok 37
W Novum nie chcą. Bo sa przeciwni, powwoluja sie na jakies raporty ze nie ma zadnego potwierdzenia ze on dziala. Po drazeniu tematu i z racji tego ze nie bylo czasu bo ja pod koniec stymulacji sie dowiedzialam wyjatkowo byla zgoda na podanie mi go bez swistka od immunologa. Taka maja polityke bo uwazaja ze to czary mary... i nie wiem dokladnie ile to kosztuje, wiem ze sie rozni cena w zaleznosci czy intralipid 100 czy 200 bo rozny czas królowki. W Invimed bylo 200zl nie patrzac na czas. Ja mysle ze ta oplata to glownie za to ze jestes na sali i zajmujesz miejsce i czas przez te 4h. Ale bardzo chetnie poszla bym do szpitala, tylko co konkretnie trzeba zrobic zeby mi to podali. Ja bez problemu dostane recepte na lek od znajomego lekarza. Ale za recepte lek wykupię. I co potem, wystarczy tak pojsc z tym pod pacha na pogotowie i podadza? ja akurat nie znam zadnego rodzinnego, raz w zyciu bylam u internisty bo mama laryngolog
 
Wczoraj po południu już był spokój a dzis z nocy znowu delikatne brązowe plamienia, ale ku mojej radości razem z mdłościami więc wierzę że wszystko idzie w dobrą stronę. Dzieki że pytasz :-) a jak Twoje samopoczucie??
Na te brozowe plamienia to dziewczyny w ciazy jak juz jest spokojniej nawet nie zwracają uwagi. Bedzie dobrze ! Kiedy kolejna wizyta?
 
W Novum nie chcą. Bo sa przeciwni, powwoluja sie na jakies raporty ze nie ma zadnego potwierdzenia ze on dziala. Po drazeniu tematu i z racji tego ze nie bylo czasu bo ja pod koniec stymulacji sie dowiedzialam wyjatkowo byla zgoda na podanie mi go bez swistka od immunologa. Taka maja polityke bo uwazaja ze to czary mary... i nie wiem dokladnie ile to kosztuje, wiem ze sie rozni cena w zaleznosci czy intralipid 100 czy 200 bo rozny czas królowki. W Invimed bylo 200zl nie patrzac na czas. Ja mysle ze ta oplata to glownie za to ze jestes na sali i zajmujesz miejsce i czas przez te 4h. Ale bardzo chetnie poszla bym do szpitala, tylko co konkretnie trzeba zrobic zeby mi to podali. Ja bez problemu dostane recepte na lek od znajomego lekarza. Ale za recepte lek wykupię. I co potem, wystarczy tak pojsc z tym pod pacha na pogotowie i podadza? ja akurat nie znam zadnego rodzinnego, raz w zyciu bylam u internisty bo mama laryngolog
Kochana ja mam intralipid 20%o pojemnosci 100 ml. Dlugosc jego schodzenia zalezy od pojemnosci. Sama ta moja butelka musi schodzic ok 2 godziny. A ten lekarz to jest rodzinnu? Bo ja mam od rodzinnego dyspozycje podania z mohego miasta i chodze podawac tam gdzie pelni nocny dyzur lekarz. A wiec musiała byś miec recepte plus zapotrzeboeanie,za zakup leku czy jakos,tak to się nazywa. Od lekarza, na tym samym kwitku co pisze recepte mam napisane ze do podania lek intralipid o jaliej pojemnosci, ile procentowy i kiedy to ma byc podane. Jak chcesz to na priva ci wyśle zdjęcia tej dyspizycji ale to dopiero pozniej. To musi byc dyspizycha od lekarza chyba który ma umowe z NFZ. Ale jak masz lekarza to.moze on by ci to podpial albo Ci powie jak to zalatwic zeby ci podali na NFZ. Tylko ja tam siedze onrmalniei w zabiegowce, nie lerze. Mi zakladaja wenflon, podpibaja a potem.sobie sama reguluje jak szybko to.ma schodzic.
 
No z ta luteina to nie jest głupi pomysl. Ja wg zalecen miakam 3x2 lutinus a do poludniowej dawki dodaje sobie hedna luteine a do wieczornej 2 bo została mi jeszcze zwykla luteina z pierwszej chyba procedury. Progesteronu sie chyba nie da przedawkowac. Ja juz,zaczynam się bac tych dolegliwosci ciazowych :) wczoraj strasznie smierdzial mi zapach i nie mogę spac i to nie jest fajne bo przy tym wierceniu meza budze i bidok tez jest przeze mnie za bardzo nie wyspany
mój biedny mąż przeniósł się do drugiego pokoju bo też nie da się spać ze mną,wiercę się,kręcę zanim znajdę wygodną pozycję także was rozumię :)uroki ciąży,jeszcze wiele przed nami :)
 
reklama
Do góry