reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana jak brąz to stara krew. Uwierz że ze mnie wylecial skrzep z żywa krwią a z dzieciaczkami wszystko ok. Chcesz drastyczne zdjęcie ?
Najważniejsze że nie pojawiają się skurcze a krwawienie się nie nasila. Mogłaś się skaleczyc przy aplikacji Luteiny.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie aplikuje luteiny dopochwowo ale myślę nad tym czy nie dodać dodatkowej dawki... za drastyczne zdjęcia dziękuję i cieszę się że u Was wszystko dobrze. Ja muszę wytrzymać do 21. Od weekendu nasilily mi sie mdłości więc mam nadzieję ze te moje Maluchy robią takie zamieszanie w moim organiźmie
 
Dzisiejsza beta 581,3:) wyniki mialy byc na cito, krew oddana o 9 a wyniki przed 20. TSH zrobilam na czco i przed tabletka i wyszlo 2.08 czyli mysle ze mam dobra dawkę leku. Jeju jak sie ciesze. Dziewczyny nie poddawajcie sie!!! To jest warte kazdych pieniedzy! A szczerze to czasen zaczynalam watpic czy sie nam kiedykolwiek uda
Pueknie. Cieszę sie razem z Wami i gratuluję :-))
 
Wlasnie jestem no etapie czekania na transfer mojej blastki. W piatek jade odebrac moja snieżynkę. Jest to moja pierwsza procedura I drugi transfer. Pierwszy niestety klapa :-( :(.
U mnie zdiagnozowana endometrioza i niskie AMH u M bardzo słabe żołnierzyki. Mam też za sobą jeno poronienie po naturalnych staraniach.
Witaj i myślę że będziesz się tu z nami dobrze czuła. Kiedy przewidywany transfer? Będziemy trzymać kciuki.
 
Trzymam mocno kciuki. Na tym etapie beta bedzie za niska zeby test wyszedl pozytywny. Bedzie dobrze i wyniki popros na cito zebysmy sie tu dlugo nie musisly stresowac :)
Niby tak, ale kiedys jak mialam bete 5 (po ovitrellu za wczesnie testowalam) to na facelle mi wyszedl dosc wyrazny cien.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej kochana raz spada a raz sie podnosi.. nie wiemy co sie dzieje 15 czyli w piatek nastepny termin .. mam nadzieje ze lek działa u stad to wszystko.. niestety bóle wróciły :( ahh głowa boli z tego wszystkiego.. dziewczyny nie mam juz sił na to wszystko .. a tutaj jeszcze tyle trzeba walczyc

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

@asinka89 nie masz wyjścia jak walczyć! Gdzieś jest zapisany ciekawy scenariusz dla Was :) Miłego dnia bez bólu !
 
Nie aplikuje luteiny dopochwowo ale myślę nad tym czy nie dodać dodatkowej dawki... za drastyczne zdjęcia dziękuję i cieszę się że u Was wszystko dobrze. Ja muszę wytrzymać do 21. Od weekendu nasilily mi sie mdłości więc mam nadzieję ze te moje Maluchy robią takie zamieszanie w moim organiźmie
No z ta luteina to nie jest głupi pomysl. Ja wg zalecen miakam 3x2 lutinus a do poludniowej dawki dodaje sobie hedna luteine a do wieczornej 2 bo została mi jeszcze zwykla luteina z pierwszej chyba procedury. Progesteronu sie chyba nie da przedawkowac. Ja juz,zaczynam się bac tych dolegliwosci ciazowych :) wczoraj strasznie smierdzial mi zapach i nie mogę spac i to nie jest fajne bo przy tym wierceniu meza budze i bidok tez jest przeze mnie za bardzo nie wyspany
 
reklama
Do góry