reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja kupuje sol i intralipid sama. Dzis dostalam recepte od lekarza rodzinnego i duzo na tym zyskuje kasy. Podaja mi to na nocnym dyżurze w SOR czy jak to tam sie nazywa przy szpitalu bo w mojej przychodni sa baby nierefirmoealne i sie boja podac
A to co innego, bardzo fajnie. Ale mi tego nikt nie poda bo nie mam skierowań od immunologa. Ty masz kwit, immunolog kieruje to bierze na siebie właśnie „strachy” A jak załatwiłaś ze ci to na ostrym dyżurze zgadzają się podać? Odpłatnie?

Ja bez problemu miałam intralipid w Invimedzie, poprzedni lekarz był za natomiast w Novum jest kłopot. Oni odcinają się od intralipidu totalnie, nie uznają ze on coś działa i bez skierowania od immunologa jak się okazuje nie chcą podawać. Jak jest skierowanie to bez entuzjazmu ale zrobią wlew. Musiałam naprawdę nieźle się napracować żeby uzyskać zgodę na wlew mimo wszystko ale transfer nie doszedł do skutku przez hiperke Wiec i wlewu nie było.
 
reklama
Wlasnie jestem no etapie czekania na transfer mojej blastki. W piatek jade odebrac moja snieżynkę. Jest to moja pierwsza procedura I drugi transfer. Pierwszy niestety klapa :-( :(.
U mnie zdiagnozowana endometrioza i niskie AMH u M bardzo słabe żołnierzyki. Mam też za sobą jeno poronienie po naturalnych staraniach.
A gdzie sie leczysz? Jakie masz amh? W ktorgm tyg.poronilas?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A do mnie dzwonili z labu. Okazuje się ze w 7 dobie do rozbili jeszcze dwie blastki. Ale takie totalnie słabiutkie, zważywszy na to ze osiągnęły dopiero po tygodniu od punkcji taki wynik. I w końcu jest tak :
Zamrozon w 5 dobie
4bb
3cc
3ca
Zamrozone w 6 dobie
4ba
4bc
4aa
Zamrozone w 7
3cc
2 (literki daja od "3")
Nie patrz kochana na numerki i literki. Zobacz jakie te Twoje dzieci waleczne , moje z ostatniej punkcji 3 dni nie przetrwały . Uwierz w Twoje szkraby. [emoji173][emoji7][emoji8]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to co innego, bardzo fajnie. Ale mi tego nikt nie poda bo nie mam skierowań od immunologa. Ty masz kwit, immunolog kieruje to bierze na siebie właśnie „strachy” A jak załatwiłaś ze ci to na ostrym dyżurze zgadzają się podać? Odpłatnie?

Ja bez problemu miałam intralipid w Invimedzie, poprzedni lekarz był za natomiast w Novum jest kłopot. Oni odcinają się od intralipidu totalnie, nie uznają ze on coś działa i bez skierowania od immunologa jak się okazuje nie chcą podawać. Jak jest skierowanie to bez entuzjazmu ale zrobią wlew. Musiałam naprawdę nieźle się napracować żeby uzyskać zgodę na wlew mimo wszystko ale transfer nie doszedł do skutku przez hiperke Wiec i wlewu nie było.
Od doc Pasnika dostalam raz,recepre. Ale zeby zalatwic dyspozycje podania leku bez ktorej ani rusz musialan sie niezle nagimbastykowac bo immunolog mi tego nie dal ale dr Sydor daje wydruki z,wizyt i tam pisalo o koniecznych 2 wkewach przed transferem. Wzielam ksero tego i maja to u mnie w kartotece. Ilu odwiedziłam lekarzy to masakra az w koncu trafilam na takiego fajnego mlodego który dal mi dyspizyche podania leku i teraz mi recepte wyposal. To jest lekarz rodzinny do ktorego chodze na NFZ i na podstawie tej jego dyspozycji mi podaja lek
 
A to co innego, bardzo fajnie. Ale mi tego nikt nie poda bo nie mam skierowań od immunologa. Ty masz kwit, immunolog kieruje to bierze na siebie właśnie „strachy” A jak załatwiłaś ze ci to na ostrym dyżurze zgadzają się podać? Odpłatnie?

Ja bez problemu miałam intralipid w Invimedzie, poprzedni lekarz był za natomiast w Novum jest kłopot. Oni odcinają się od intralipidu totalnie, nie uznają ze on coś działa i bez skierowania od immunologa jak się okazuje nie chcą podawać. Jak jest skierowanie to bez entuzjazmu ale zrobią wlew. Musiałam naprawdę nieźle się napracować żeby uzyskać zgodę na wlew mimo wszystko ale transfer nie doszedł do skutku przez hiperke Wiec i wlewu nie było.
A w klinice to.bez problemu podpinaja intralipid tylko tam kosztuje 350 zl a w aptece ok 37
 
reklama
Od doc Pasnika dostalam raz,recepre. Ale zeby zalatwic dyspozycje podania leku bez ktorej ani rusz musialan sie niezle nagimbastykowac bo immunolog mi tego nie dal ale dr Sydor daje wydruki z,wizyt i tam pisalo o koniecznych 2 wkewach przed transferem. Wzielam ksero tego i maja to u mnie w kartotece. Ilu odwiedziłam lekarzy to masakra az w koncu trafilam na takiego fajnego mlodego który dal mi dyspizyche podania leku i teraz mi recepte wyposal. To jest lekarz rodzinny do ktorego chodze na NFZ i na podstawie tej jego dyspozycji mi podaja lek
A no i jak szlam zalatwiac ta dyspozycje to mialam recepte wraz z zapotrzebowaniem na lek i ten wydruk. Gdybym nie miala recepty to by pewno bylo gorzej i byn to okichala bo duzo nerwow mnie to kosztowalo i 3 dni gonienia od lekarza do lekarza, od przychodni do przychodni, nie raz i u 3, 4 bylam dziennie az w koncu trafilam na tego i teraz tylko do niego chodze
 
Do góry