reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane siknelam drugi raz dziś no i myślałam że będzie wyraznoejsza ale nie słabiutka.. nawet nie wiem czy wczoraj lepiej nie było widać.. no ale coś widać mimo wszystko ! Myślicie że będzie dobrze?:) dziś dowiem się co tam się dzieje

Siuśki to nie krew, stężenie się wacha a testy nie są super dokładne. Jak popatrzysz na necie prawie nie ma różnicy w testach na tak wczesnym etapie. Idź na betę, na pewno wynik będzie pozytywny. No ale nastaw się że jaki by nie był pewnie do środy nie odetchniesz zanim nie potwierdzasz przyrostu w środę... Tak to już jest z tym testowaniem. A tym, ze nie wyraźnie grubszy się nie przejmuj. Jak byłam w biochemicznej i na początku przyrosty były ok potwierdzone betą to pierwsze testy wyglądały praktycznie tak samo.
 
super. :))) My chyba idziemy razem ? tez mialas 1.12 transfer blastki bo nie pamietam ? ja dzis ide na bete do szpitala bo tam mi zrobia wczesniej niz w diagnostyce . wzielam na cito a byly tylko h przed .
Ja miałam transfer 1.12 ale 3dniowego zarodka :) @Mala844 miała transfer chyba 30.11? Ja też właśnie się szykuje na bete :) cieka2e czy u mnie w ogóle można na cito..hm
 
Kochane trzymam mocno kciuki za same pozytywy dzisiejszego dnia za bety do nieba piekne widoki udane wizyty. Nie wiem kto dokladnie jakie wydarzenie dzis ma bo jestem na czytaniu czwartku ale mocno mocno zaciskam ✊✊✊ za was wszystkie.
Milego dnia
 
No ale może warto najpierw sprawdzic jakie są mikroskurcze macicy. Duże czy małe. No i... jak są implantacje, biochemiczne a problem z utrzymaniem ciazy to atosilban już nie pomoże. A tobie badali ile masz skurczy na minutę czy tak w ciemno podali?
Nie warto badac moim zdaniem . czytalam posty na tym forum z 2013 r i tam dziewczyny mialy i nic nie wynikalo z tych badan . Podczas transferu jest gmeranie w macicy . zawsze warto podac cos co w razie czego zapobiegnie skurczom . lek nie ma wplywu zlego na cokolwiek innego. U mnie w klinice uniwerstyeckiej w bialymstoku lekarz powiedzial ze to stosuja bo maja dobre wyniki z tym lekiem a pakowanie kasy na badanie kurczliwosci macicy to wyrzucanie pieniedzy .
 
Nie warto badac moim zdaniem . czytalam posty na tym forum z 2013 r i tam dziewczyny mialy i nic nie wynikalo z tych badan . Podczas transferu jest gmeranie w macicy . zawsze warto podac cos co w razie czego zapobiegnie skurczom . lek nie ma wplywu zlego na cokolwiek innego. U mnie w klinice uniwerstyeckiej w bialymstoku lekarz powiedzial ze to stosuja bo maja dobre wyniki z tym lekiem a pakowanie kasy na badanie kurczliwosci macicy to wyrzucanie pieniedzy .
Ha, czyli badanie niemało kosztuje? Myślałam ze lekarz może zwyczajnie usg zrobić przy monitoringu i te skurcze policzyć, ale jeśli to drogie to masz rację
 
reklama
Do góry