reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A jakbys mu posmarowala czolo, dlonie i stopy cytryna albo pokroic cytryne w plasterki i oblozyc te miejsca-tak zawsze mi babcia robila w dzieciństwie jak bylam chora, dobrze by bylo zeby ta goraczka mu zeszla. Bidok nasz kochany:(
aha no musze sprubowac.. mnie zawsze robili okłady z woda i octem hmm .. ale poki co nic nie działa.. no troszke spadła o pół stopnia tylko ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Część kobitki!widzę dzieje się tu u Was sporo!gratuluję kresek, pięknie hodowanych blastek itp. i ciąż oczywiście. Kurde a ja nie mogę wytrzymać na tej cholernie ławce rezerwowych....Nie mogę się doczekać kiedy wrócę do gry ;) po tym nieudanym transferze nie mogę się pozbierać...I z dnia na dzień jest gorzej...dziewczyny korzystacie np. z pomocy psychologa w takich kiepskich momentach czy ogarniacie się jakoś same???

Basiu, witaj w klubie! Ja mam wzloty i upadki, jutro wracam do pracy i mam nadzieje ze uda mi sie choc na troche opanowac emocje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Basiu, witaj w klubie! Ja mam wzloty i upadki, jutro wracam do pracy i mam nadzieje ze uda mi sie choc na troche opanowac emocje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze ze wracaz, zajmiesz sie praca i szybciej dojdziesz do siebie. Mam nadzieje ze pdzez wyjazd na weekend troche Ci lepiej..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobrze ze wracaz, zajmiesz sie praca i szybciej dojdziesz do siebie. Mam nadzieje ze pdzez wyjazd na weekend troche Ci lepiej..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Lepiej bylo do momentu wyjazdu, a wtedy moj synek wpadl w szal i zaczal bardzo ale to bardzo krzyczec jak to niesparwiedliwe ze on nie ma nikogo przy sobie, ze on chce miec kogos do zabawy i na zawsze w domu. Dlaczego ciocia i kuzyni maja siebie a on jest sam jak palec! Plakal przez godzine drogi a potem jak dojechalismy do domu to mowi ze on wie ze my nie chcemy aby on byl smutny ale on chce rodzenstwo, on nie moze bez!!!

No i tyle z pozytywnego weekendu, on plakal a ja razem z nim bo nie dalam rady! I tak sie skonczyl rodzinny weekend.
Za dwa tygodnie jedziemy do drugiej strony rodziny do Chicago, ostatnio bylam tam 2 lata temu po hiperce, wtedy bratowa oglosila ze spodziewa sie drugiego dziecka! Caly pobyt nie moglam dojsc do siebie, licze ze tym razem nikt mi takich rewelacji nie zafunduje bo zglupieje.

A co do innych, to u mnie wiedza wszyscy. Jestem bardzo otwarta i wiem ze inaczej bym nie dala rady, ale to zalezy od osoby!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Część kobitki!widzę dzieje się tu u Was sporo!gratuluję kresek, pięknie hodowanych blastek itp. i ciąż oczywiście. Kurde a ja nie mogę wytrzymać na tej cholernie ławce rezerwowych....Nie mogę się doczekać kiedy wrócę do gry ;) po tym nieudanym transferze nie mogę się pozbierać...I z dnia na dzień jest gorzej...dziewczyny korzystacie np. z pomocy psychologa w takich kiepskich momentach czy ogarniacie się jakoś same???
Jasne, chyba bez dobrego psycholog bym nie dała rady.

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Kochane siknelam drugi raz dziś no i myślałam że będzie wyraznoejsza ale nie słabiutka.. nawet nie wiem czy wczoraj lepiej nie było widać.. no ale coś widać mimo wszystko ! Myślicie że będzie dobrze?:) dziś dowiem się co tam się dzieje
 
reklama
Heh dzisiaj 10dpt dla własnej ciekawości powtorzylam sikacza i wyszły dwie wyraźne krechy. Jutro beta. Zaciesz juz jest zobaczymy czy będzie jutro 100% radości
super. :))) My chyba idziemy razem ? tez mialas 1.12 transfer blastki bo nie pamietam ? ja dzis ide na bete do szpitala bo tam mi zrobia wczesniej niz w diagnostyce . wzielam na cito a byly tylko h przed .
 
Do góry