reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki trzymam kciuki:-) :) mam nadzieję że dzisiaj będzie szczęśliwy dzień na forum. Basia tak sobie podgladnełam twoja historię i wydaje mi się że u ciebie to tylko kwestia czasu do pozytywnej bety, dużo siły kochana.
 
Kochane siknelam drugi raz dziś no i myślałam że będzie wyraznoejsza ale nie słabiutka.. nawet nie wiem czy wczoraj lepiej nie było widać.. no ale coś widać mimo wszystko ! Myślicie że będzie dobrze?:) dziś dowiem się co tam się dzieje

Musi być dobrze :). Moc drugiej kreski zależy od wielu czynników więc spokojnie na betę poczekaj.
 
Ja nuz nie musze bo krwiaka nie ma ale mam do nich sklonnosxi i mam polegiwac [emoji16]
Super ze cycochy zabolaly.
Ja mam ochote przed 19 tym isc gdzies do gina ale sama nie wiem czy isc czy juz czekac do mojego na kolejna wizyte.
.Wy jak robicie dziewczyny?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Trudne pytanie :). Jeśli masz się niepotrzebnie denerwować lub stresować to bym poszła (ale też nie chodzilabym co kilka dni tylko jak przerwa byłaby dłuższa między oficjalnymi wizytami).
 
reklama
Dziewczyny dziś mam pierwsze usg po udanym transferze....i jestem przerażona bo nie wiem co zobaczę. Brzuch mnie tak boli że stresu że zaraz chyba pawia puszczę ..:( nie wiem dlaczego ale czuję niepokój...3majcie za mnie kciuki!
 
Do góry