reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana oto moje badania któe zlecili immunolodzy:
ANA1
allo mlry i test cytotoksyczny
ocena aktywnosci cytotoksycznej komórek NK
KIR
Homocysteina
mutacja typu Leiden w genie czynnika V oraz mutacja c w genie protrombiny
antykoaulant tocznia
p/c p. protrombinie IgG i IgM
p/c p fosfatydyloseryninie IgG i IgM
p/c p. fostatydyloinozytolowi IgG i IgM
p/c p. beta-2glikoproteinie I IgG i IgM
p/c p. kardiolipinie IgG i IgM
ocena cytokin i współczynnika Th1/Th2
i irobiłam z mężem kariotypy i ja immunofenotypy ale to było zlecone przez ginekologa i jeszcze wazny jest helicobacter pyroli
 
reklama
Kochana oto moje badania któe zlecili immunolodzy:
ANA1
allo mlry i test cytotoksyczny
ocena aktywnosci cytotoksycznej komórek NK
KIR
Homocysteina
mutacja typu Leiden w genie czynnika V oraz mutacja c w genie protrombiny
antykoaulant tocznia
p/c p. protrombinie IgG i IgM
p/c p fosfatydyloseryninie IgG i IgM
p/c p. fostatydyloinozytolowi IgG i IgM
p/c p. beta-2glikoproteinie I IgG i IgM
p/c p. kardiolipinie IgG i IgM
ocena cytokin i współczynnika Th1/Th2
i irobiłam z mężem kariotypy i ja immunofenotypy ale to było zlecone przez ginekologa i jeszcze wazny jest helicobacter pyroli

Bardzo Ci dziękuje za poświęcenie czasu [emoji4]Mieliśmy robione kardiolopinie,ANA1,ANA2,antykoagulant toczniowy,p/C p.antygenom jaknika,p/c p.plemnikowe,cała wirusowke,anty-TG,anty-TPO i kilka innych standardowych typu np. tatczyva.Wszystko wyszło Ok,wiec gdzie jest kurde problem? Mam niedrożny jeden jajowod,laparo miałam robiona już jakiś czas temu,wiec mogło się pozmieniać.Dlatego chwytamy się już wszystkiego.
 
Bardzo Ci dziękuje za poświęcenie czasu [emoji4]Mieliśmy robione kardiolopinie,ANA1,ANA2,antykoagulant toczniowy,p/C p.antygenom jaknika,p/c p.plemnikowe,cała wirusowke,anty-TG,anty-TPO i kilka innych standardowych typu np. tatczyva.Wszystko wyszło Ok,wiec gdzie jest kurde problem? Mam niedrożny jeden jajowod,laparo miałam robiona już jakiś czas temu,wiec mogło się pozmieniać.Dlatego chwytamy się już wszystkiego.
No a chociazby NK? Tego nie masz. TSH masz na jakim poziomie? Bo w jednej klinice miałam 3,5 i nikt na to nie zwrocil uwagi bo w normie sie miescilam a tak na prawde powinno byc w okolicy 1.5
 
No a chociazby NK? Tego nie masz. TSH masz na jakim poziomie? Bo w jednej klinice miałam 3,5 i nikt na to nie zwrocil uwagi bo w normie sie miescilam a tak na prawde powinno byc w okolicy 1.5
Rozwiń proszę NK, bo nie mogę skojarzyć co to :) Tarczycę zbijam już od prawie dwóch lat. Miła Ponad 3,5 i od razu Pani dr zwróciła na to uwagę. Teraz jestem na Euthyroxie 75mg codziennie, zaczynałam od 25mg potem miałam zwiększane, zmniejszane, brałam naprzemiennie dzień po dniu mniejszą i większą dawkę. Ogólnie TSH u mnie wariuje - raz ponad 3, raz 0,2. Usg tarczycy ok.
 
Rozwiń proszę NK, bo nie mogę skojarzyć co to :) Tarczycę zbijam już od prawie dwóch lat. Miła Ponad 3,5 i od razu Pani dr zwróciła na to uwagę. Teraz jestem na Euthyroxie 75mg codziennie, zaczynałam od 25mg potem miałam zwiększane, zmniejszane, brałam naprzemiennie dzień po dniu mniejszą i większą dawkę. Ogólnie TSH u mnie wariuje - raz ponad 3, raz 0,2. Usg tarczycy ok.
Badanie nazywa sie ocena aktywnosci cytotoksyczbej komorek NK tzw naturals killers-poczytaj sobie o tym. Badanie mozna zrobic w Szpitaly dzieciecym w krakowie w prpkocimiu tylko na badanie to trzeba sie umawiac
 
Badanie nazywa sie ocena aktywnosci cytotoksyczbej komorek NK tzw naturals killers-poczytaj sobie o tym. Badanie mozna zrobic w Szpitaly dzieciecym w krakowie w prpkocimiu tylko na badanie to trzeba sie umawiac
Przepraszam, a czy wiesz gdzie w Warszawie te NK można zrobić? I jaki czas po odstawieniu encortonu wyjdą miarodajne
 
No.to teraz musze sie juz przyznac. Jeden transfer byl nie udany, ostatnio podeszłam do piatej procedury i mam jeszcze 5 zarodków w tym 2 blastki a ile mieszka w brzuszku dowiem się 21 grudnia:) mialam transferowane dwa zarodki w drugiej dobie i jestem w ciąży:-) :) teraz musze miec jeszcze jeden wlew z intralipidu tak gdzieś planuje kolo konca przyszlego tygodnia, doc zalecil ostatni wlew 4 tygodnie po transferze a transfer miałam 25 listopada i teraz zlecil badania dla meza i bedzue ustalal termin doszczepienia. Tylko pierwsze polecalabym ci do niego moze napisać bo @dżoasia musiala odczekac z badaniami. Ja ci kochana napisze wszystko tylko to sa badania zlecane przez 2 innych immunologow, doc Pasnik juz zadnych dodatkowych badan nie zlecal ale z tego co dziewczyny pisza ktore były u niego od poczatku to nie naciaga na kase i zleca te najpotrzebniejsze. Nie wiem ile sie czeka na wizyte teraz, mysle ze gdzies styczen. Popatrz sobie APC Łódź i zadzwon umowic sie i tam jest adres mailowy i na miego bym opisala twoja historie ze prosisz o wskazanie przez docenta Pasnika ktore badania nalezaliby zrobic gdyz nie mieszkasz w polsce i chces juz z wynikami przyleciec. Jak nie znajde w historii swoich wpisow to napisze ci pozniej jakie badania robilam bo nie mam teraz dostępu do teki swej

O Ty...
A ostatnio pytałam i tak w żywy ekran telefony mi kłamałaś że dopiero w nowym roku:ninja2:!!!
Gratuluję ciąży!!!!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Dwa serduszka to na Święta najpiękniejszy prezent jaki sobie mogłaś wymarzyć
:yes::yes::yes:
 
reklama
Do góry