reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Onlyone tak zrobię , nie wiem jak Ci dziekowac.. Mam chociaz ten cien nadzieji. Spróbuje sie teraz położyć, dzięki Wam jestem spokojniejsza, wiec może trochę odespie te okropna noc.
Gieniek naprawdę ogromnie dziękuje za Twoje wsparcie. Strasznie sie boje ale może zdarzy sie i mój cud.
 
reklama
Lazaya - jeśli się mylę, to proszę niech mnie ktoś poprawi, implantacja może ponoć nastąpić nawet do 10 dpt. Mocno trzymam kciuki &&&&& Wyśpij się Kochana

milia
- daj znać, gdy już będziesz po wizycie
gieniek - mam jeszcze nadzieję, że może drugi jajnik się obudzi i o nieco wyprodukuje, leniuszek ;-) Z drugiej strony nie ma ryzyka hiperki
 
Hey dziewczyny, mam juz wyniki mojej pierwszej weryfikacji, dziś 3dpt:

Beta: 4,5
Estradiol: 3240
Progesteron: 39,78​

Wiem ze jest bardzo wczesnie na rokowania, sama nie wiem co te wyniki moga oznaczac, musze byc cierpliwa do piątku. Dzis doktorka bedzie jeszcze dzwonic i zmieni badz nie zmieni dawkowanie leków. I tak to jest dla mnie stresujące - te wczesne weryfikacje. Trzymajcie kciukasy!!! buziole
 
Ostatnia edycja:
memories z reguły z tego co obserwowalam u dziewczyn to pierwsze weryfikacje były niskie,a u Ciebie już 4,5 a ciąża jest powyżej 5 więc wszystko jest na dobrej drodze-tak mi się wydaje i życzę tego z całych sił-napisz co powie lekarka-zajrzę pozniej-trzymaj się kochana
 
memories :) strasznie szybko Ci ta bête zrobili, ale widze juz jest calkiem fajnie :)
lazaya a krwawisz jeszcze?

Ja wlasnie wrocilam z wizyty u poloznej... Rozwalila mnie na maxa... Nie umie przeczytac wynikow krwi, bo mi powiedziala, ze sie nie zna... Nie wie czy mam brac folik tak samo czy wiecej... Mam sie umowic do lekarza. Ale najbardziej mnie rozbawilo, ze mam czyscic piekarnik mr muscle bo ma malo srodkow chem, mam chodzic na basen i mam pracowac, bo musze zarabiac :szok:
po godzinie sie kapnela, ze mam blizniaki I stwierdzila, ze jednak to ciaza wysokiego ryzyka I mnie w koncu skieruje do specjalisty.... No I w tym przypadku musze rodzic w szpitalu, a nie w domu, gdybym chciala... :angry:(wstawiam gadułe, bo przekonal nie bede) XXI wiek w Anglii...
chyba bede musiala poszukac czegos prywatnego, bo cienko to widze...
Chyba PO dzisiejszej wizycie nic mnie juz tu nie zdziwi...
 
Memories02 - strasznie szybko u ciebie z tym testowaniem ( ale co klinika i lekarz to obyczaj). Ja czekam cierpliwie do wtorku następnego ( miałam czekać 10 dni od transferu). Chociaż przyznam, że też już chciałabym wiedzieć co i jak. Jak za wcześnie zrobię to wynik właśnie może być zafałszowany... więc jakoś zmuszę się do poczekania ( chociaż ciutek mnie nosi, dobrze, że już jestem na zwolnieniu, bo o skupieniu się na pracy nie byłoby mowy na pewno).
Trzymam kciuki,żeby hcg Ci urosło :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Onlyone słyszałam od mojej koleżanki, której siostra mieszka i pracuje na stałe w UK ( właśnie w służbie zdrowia), że mają tak "interesujące" podejście do pacjentów i "ciekawy" system opieki. Może tej Pani, do której poszłaś się wydawało, że najważniejsze o czym musi Ci powiedzieć to czyszczenie piekarnika ;) .... Hmmm... no cóż, faktycznie nie ma większego problemu niż czysty piekarnik :-)

 
Dzień dobry wszystkim :-)

Właśnie wróciłam z kliniki, mam jednego mrozaczka w związku z czym będę podchodziła do crio. Doktor powiedział, że nawet w sierpniu mogę podchodzić, ale ja chcę najpierw te okrutne TSH obniżyć. Odebrałam również wynik TSH , który wynosi 4,55 jest wysoki, ale i tak spadł, pod koniec maja miałam 5,58. Jutro mam wizytę u endokrynologa, zobaczymy co powie, pewnie dostanę większą dawkę euthyroxu. Gdyby się udało obniżyć TSH to chcę podejść do crio we wrześniu. Doktor powiedział, że spróbujemy na cyklu naturalnym, mam się zgłosić do kliniki w 8 dniu cyklu.

lazaya kochana jeszcze nic straconego, nie możesz się poddać, z tego co czytam to dziewczyny miewają krwawienie nawet do kilkunastu tygodni ciąży, zobaczysz będzie dobrze

memories trzymam mocno kciukasy, dla porównania u mnie beta w 12 dpt wynosiła 8,27, czyli malusio a u Ciebie w 3 dpt prawie 5, myślę, że to dobry wynik i maluszki pozostaną na dłuuuużej

onlyone trafiłaś na jakąś nieudacznicę, może ona dopiero się uczy :-)
 
Roxi trzymam kciuki za sierpień. zleci. Już tyle przeszłaś to i te 3 tygodnie wytrzymasz:) Mocno ci kibicuję. Tym razem na pewno się uda:)

masia- jeszcze jest chwilka czasu więc pecherzyki jeszcze podrosną i może pojawią się nowe. Bądź dobrej myśli. &&& za powodzenie i daj znac po punkcji

zosia- ludzie gadają zawsze i gadać będą. Moim zdaniem yo im mniej ludzi wie tym lepiej. Ja po transwerze też leżałam 2 dni plackiem a oszczędzam sie do tej pory cały czas. Z urlopem nie miałam problemu- nie pracuję:)
co do testowania to ja pierwszy sikany test robiłam w 10dpt i wyszła bledziusieńka kreska ale lepiej byłoby jak mogłabyś gdzieś zrobić bete

lazaya słońce moje kochane nie załamuj się! ja też krwawiłam co prawda nie tak wczesnie ale tez pojawiła się świeża krew i faktycznie u ciebie moze być to implantacja. Pozniej tez miałam kilkakrotnie plamienia takie brunatne. poczekaj cierpliwie do bety. Kiedy masz? w czwartek tak?

Onlyone- rzeczywiście profesjonalizmem to ta położna nie zabłysnęła. ale i w PL zdarzają sie bardzo często tacy ludzie:)... trzymam kciuki za USG.

Kinga- ja też biorę femibion tyle że zdecydowałam się na natal 1 a od 13 tyg natal2 Cieszy się to sporą popularnoscią

memories bardzo cichuteńko gratuluję bo widać, że wszystko jest na dobrej drodze:) czekam z niecierpliwością na kolejne wyniki

U m,nie bez zmian czyli brak apetytu i senność!

last time, gieniek co u was??
 
aniołeczku- u mnie ok, jutro mam wizytę w Invicta,żeby zakończyć program, ponieważ udało nam się przy 1 podejściu Klinika powinna zwrócić nam część pieniędzy, zobaczymy,jak to będzie wyglądało.. Dzwoniła też dzisiaj moja ginekolog, która robiła mi cytologię i pwiedziała,że mam ostry stan zapalny i muszę brać antybiotyki. Na początku się bardzo zmartwiłam,ale przeczytałam,że wiele kobiet w ciąży ma z tym problem,więc miejmy nadzieję,że po lekach mi przejdzie. Co do Twojego apetytu to u mnie też było podobnie, na nic nie miałam ochoty,ale ja też wymiotowałam a ty wymiotujesz?
memories- bardzo ładna beta jak na 3 d.c. masz bardzo dużą szansę na powodzenie:)
madmax-jak się czujesz?czy hiperka minęła?
onlyone- co za babsztyl okropny,ale powiem Ci,że moja lekarka z Invicty powiedziała mi na początku ciąży,że mam prowadzić normalne życie i robić na co ma ochotę, po czym wróciłam do niej w poronieniem zagrażającym-każda ciąża bliźniacza jest z góry ciążą wysokiego ryzyka i niekórzy lekarze powinni stuknąć się w łeb!!
miliaa- i jak tam u Ciebie po wizycie?
lazaya- leż i jeszcze raz leż,odpoczywaj!
madzialenak- TSH masz jeszczze do zbicia,więc mądra decyzja z podejściem do crio we wrześniu:tak: super,że już masz wyniki teraz możesz monitorować tą sprawę!
igiełka- jak się czuje Twoja koleżanka?
last time- odezwij się do nas:-)
 
reklama
Dziekuje dziewczyny, ale zdają sobie sprawe ze te wyniki bety moga byc zafałszowane Choragonem (na pekniecie pecherzyków), który jest zamiennikiem Pregnylu. Choragon jak i Pregnyl zawieraja hcg. Dlatego boję się ze tomoga byc jego pozostałości, ale tez jestem pełna nadziei ze sie uda i ze maluszki pozostaną ze mną. Jeszcze z kliniki nie dzwoniła doktorka, jak zadzwoni to na pewno powie mi co i jak. Powiem Wam ze juz nie moge wytrzymac z niecierpliwosci do nastepnej weryfikacji.

Invicta ma takie procedury z tymi wczesnymi weryfikacjami i mozna sie na to zgodzic lub nie, taki nadzór nad implantacja kosztuje 180 zeta, co w porównaniu ze wszystkimi kosztami jest pryszczem. Dlatego sie na to zdecydowałam, robie wszystko co moge aby sie udało - choc jest to stresujące. Czasem wolalabym czekac do tego 10dpt, no ale zobaczymy co los nam przyniesie:) jestem dobrej mysli.

Magdusia31- po 3dpt mozna juz stwierdzic ciąże? chyba za wczesnie na to, chociaz co ja bym dała zeby tak sie stało:)

Onlyone - powodzenia:):):) trzymaj sie dzielnie:)

Kinga_1 - ja mam urlop i poleguje juz 3-ci dzien,poza tym ze byłam na pobraniu krwi. Jutro juz chce sie na dobre wynurzyc z domu:) tylko musze spytac sie lekarki jak dzis zadzwoni czy moge jechac autem (jako pasazer) 70 km w las hihhi, no i równiez trzymam kciuki za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

madzialenak - powodzenia i trzymam kciuki za Twoje crio, mam nadzieje ze tsh sie obnizy i bedzie okey, dziekuje równiez za kciuki:):)

anioleczek12341 - tak bardzo bym chciała juz wiedziec co i jak, do piątku zwariuje chyba :D ale wierze ze bedzie dobrze:)
 
Do góry