reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

memories02 tak naprawdę to jest się w ciąży jak się wychodzi po transferku (mamy zarodeczki zapłodnione, które się dzielą)potem zostaje kwestia tego czy dalej będą się pięknie dzielić i czy z nami zostaną:-DNie ma co gdybać tylko czekaj na telefon od lekarki i zobaczysz co powie-wiem najgorsze jest to czekanie, ale taki już nasz los że ciągle się na coś czeka najpierw na pozytywny wynik potem na 1 usg i tak ciągle:-)Powodzenia
 
reklama
gienek Ty jesteś w Programie do skutku, super, że udało Ci się za pierwszym razem, a kasę tak jak jest w umowie oddadzą na pewno, ja też mam taki zapis w umowie, ale mi się nie udało
 
Hej babeczki. Nie nadrobię was mimo, że bardzo bym chciała. Mam pytanie, a w zasadzie dwa.
1. Czy któraś z was jest z moich "rejonów"? Chodzi mi o to czy któraś z was miała in vitro w Gdańsku lub Białymstoku?
2. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w klinice?
Proszę lasski o pomoc!!
 
Roxi...no tak kochana, jakby co to razem razniej zawsze:tak: wlasnie zauwazylam, ze my sie roznimy tylko jednym dc:rofl2:

Lazaya...bez nerwow, zaczekaj kochana tak jak dziewczyny pisza, wstrzymaj sie od osadzania, moze jeszcze nic straconego, na pewno sie nie zalamuj!! moze zrob sobie badania progesteronu, bo moze masz niski i stad te krwawienia...moze dostaniesz dodatkowo dupka czy cos progesteronowego:tak: zaciskam mocno &&&

Onlyone...co to za baba:laugh2: o losie...no nie moge, rozbawilas mnie strasznie:-) polozna chyba tez troche powinna sie znac na rzeczy! u mnie to czasami bywa tak, ze polozne bardziej sie znaja od lekarzy:-D


gieniek, masia...moje kochane, pamietaja o mnie zawsze!! :* napisze nizej co u mnie...bo siebie lubie zostawiac na deser:rofl2::-D

memories...wlasnie sobie pomyslalam o choragonie...bo to jest lek zrobiony z moczu kobiet w ciazy...ale kochana jestem pewna ze dzieciaczki tez tam u ciebie rozpoczynaja swoja naturalna produkcje hcg!! czekamy na dalsze weryfikacje..a cos ci zmienili z lekach?

teraz JA :
sprobujemy podejsc w tym cyklu, tylko stymlacja moze zaburzac naturalna owulacje, wiec moze jej w ogole nie byc...dodatkowo dzis 6dc mam slabe endometrium...nastepna wizyta w poniedzialek, zobaczymy co tam sie dzieje...
dostalam wiesiolek 3xdziennie na lepsze ukrwienie macicy i sluz, mam to brac do owu, no i encorton znow 1 i 1/2 tabl...
dr mi sie pyta czy mam naturalnie owu..a ja NIE WIEM:confused2::errr: ona sie na mnie spojrzala jak na jakas nienormalna, no ale ja na prawde nie wiem:-D
no wiec bedziemy kombinowac, chcialabym chociaz jeden pecherzyk dominujacy!!!!jeden jedyny!!:rofl2: na cykl wspomagany teraz nie mam co liczyc, bo wtedy CLO mam brac chyba od 3dc...wiec jak sie nie uda teraz to nastepny cykl juz musi byc MOJ !!:tak:

zbadalam TSH..niestety skoczylo troche z 1,5 do 2,33..jutro mam dzwonic do dr i z nia porozmawiac na ten temat, moze dostane jakies leki na zbicie, bo te wahania tez nie sa normalne...ale moze to od tego, ze odstawilam Femibion Natal (o czym mowily dziewczyny) a tam jest JOD...no i znow zaczelo mi rosnac:crazy:
Magdusia, kate...dziewczyny do ktorego wy jezdzicie lekarza do Radomia, ktory wspolpracuje z Novum, Wozniak? bo ja bede musiala miec monitoring cyklu teraz, zeby sprawdzic ta przekleta owu...i nie wiem jak tu sie do niego zapisac
 
Ostatnia edycja:
Kinga - ja mialam bardzo podobnie jak gienek brzuch bolal jak na @ piersi bolaly jak na @, klulo mnie raz z jednej raz z drugiej strony przez kilka dni w 6 dobie piersi bolaly mnie nadal ale jakos dziwinie i test wyszedl
Onlyone - no fajna polozna. U mnie nie bylo tak zle, w sumie to nieiwiele pamietam z tej wizyty, ale tylko taki wywiad srodowiskowy ze mna przeprowadzila. Za to ostatnio lekarz ktory mi robil usg bardzo kompetentny byl, bardziej go interesowala poprawna wymowa mojego nazwiska niz co tam u dzieci slychac.
Lazaya - ja palmie co miesiac a juz polowa ciazy u mnie (dla blizniat 36 tygodii) nic straconego my tutaj dopoki nie bedziesz miala wynikow konkretnych nie przestajemy kciukow trzymac.
memories - betka miala byc bliska zeru a tu prosze. Daj znac co ci lekarka na to powie. No i z nicecierpliwoscia czekam na nastepna weryfikacje
KrolowaFal - niestety nie pomoge
anioleczek - ja podobnie jak gienek (ja wszytsko jak gienek) apetytu nie mialam wcale pomiedzy 7 a 11 tygodniem chyba a teraz jak wstaje to mam dwie mysli - siusiu i jesc. Tez nie wymiotowalam tylko mdlosci mialam.
gienek - nawet nie wiedzialam ze ty te objawy mialas jak ja :-) a jak sie ogolnie teraz czujesz??
miliaa - no to trzymamy kciukasy za ten cykl ( nie przejmuj sie ja tez nigdy nie wiem czy mialam norma;na owulacje bo ani mnie jajniki nie kluly ani nic)

A mnie w nocy znowu cisnienie dopdalo. O 5 rano mialam wysokie ale puls mnie przerazil 121 :szok: godzinke pozniej cisnienie w normie a puls 110, W domku juz spadl do 78. Czyli motyw taki ze musze siedziec w domu :-):-) ehh gdyby mi tylko za to placili.
 
marcikuk...kochana ty uwazaj na te skoki cisnienia..bo to w ciazy jest niebezpieczne...moze idz do jakiegos lekarza z tym...
Wysokie ciśnienie krwi w ciąży – jak duży to problem? - Ciążowy.pl
 
KrólowaFal ja jestem z trójmiasta. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w INVIKCIE w Gdańsku oraz w INVIMEDZIE w Gdyni.
Zdecydowałam się na INVIMED a to z tego względu, iż mają mniej pacjentów dzięki czemu jest indywidualne podejście do pacjenta, na każdego mają czas, panuje bardzo przyjemna atmosfera, ja się czuję u nich jak w domu. Natomiast INVICTA to dla mnie fabryka, są mega opóźnienia, mieliśmy z mężem super wyniki a oni zakwalifikowali nas do 3 grupy za 20.600 zł i nawet nie potrafili tego umotywować, mało tego jeszcze do tej kwoty trzeba było dopłacać za jakieś dodatkowe rzeczy, tak naprawdę nawet nie wiem ile by to wszystko wyniosło.
Nie wiem co chciałabyś wiedzieć?
 
Hey dziewczyny, własnie dzwoniła moja doktorka. Powiedziała ze wyniki sa super, tzn estradiol i progesteron, a moj poziom hcg to po czesci pozostałosc po pregnylu, czyli tak jak myslalam. Ale powiedziała tez ze jest okey i ze jesli w piatek hcg bedzie powyzej 1 to nie nalezy sie przejmowac, bo to nie bedzie jeszcze oznaczac najgorszego. Takze sa szanse. Z leków zmiejszyła mi estrofem z 3 na 2x dziennie oraz dodała dodatkowo 3x dziennie luteine podjezykową. Pozostałe leki jak dotychczas. Powiedziała tez ze nie ma potrzeby zebym lezała plackiem i ze wyjazd za miasto do lasu to bardzo dobry pomysł, oby tylko nie forsowac sie za bardzo:) Takaz jutro wyjezdzamy, wrocimy w czwartek wieczorem i w piatek rano na krew. Juz bym chciałam wiedziec co bedzie. Nadal jestem dobrej mysli, musi sie udac :):):)
 
memories no i super wiesci!!!:-) miejmy nadzieje ze ta betka to nie tylko pozostałości po lekach:tak: trzymam mocno kciuki, za kolejną weryfikację;-)
Miliaa noo to super że juz w tym cyklu podchodzisz do crio:-) zycze powodzenia. Co do owu to jest tak, ze jesli masz regularne miesiączki tzn ze owu zawsze jest, tak mi teraz na wizycie mówiła Pani doktor:tak: Ty rozumiem podchodzisz teraz na cyklu naturalnym tak?? i co nie badali poziomu hormonów? tylko usg Ci robili????
lazaya dziewczyny dobrze tu piszą, puki nie masz normalej @ to jeszcze nic straconego, mocno trzymamy za ciebie kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Onlyone współczuje Ci tej położnej, co za babsko:szok: oni tutaj w Uk to naprawde sa mało kompetentni:baffled:
 
reklama
miliaa - dzieki za artykul, ze to nie jest dobre to wiem. Biore aspirynke. Najgorsze jest to ze jak jestem na wizycie to ciesnienie ksiazkowe a w pracy szaleje. Nie zawsze ale czesto. Dzisiaj sie sama zdziwilam bo suszylam tylko wlosy i czuje jak mi serducho zaczyna walic ciesnienie ok ale puls 94. Nie wiem zadzwonie moze jutro do lekarza moze dostane zwolnienie. Ogolnie to juz mysle ze po urlopie w polowie sieronia juz nie pojde do pracy. Na macierzynskie moge isc dopiero od 4 wrzesnia. Ale dwa trzy tygodnie wyzyje z chorobowego. Nie chce za bardzo teraz chorowac bo sezon urlopowy i ludzi nie ma. Ale sie wkurzylam bo mi szefowa znowu dala 5 nicek i to przed samym urlopem, a dom sie sam posprzata i obiad sam zrobi i tescie sie sami odbiora z lotniska. Napisac w ksiazce ze chce od 31 wolne to mi nocke dowali. Co za baba :wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry