reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mracikuk, Masia, Roxii dziekuję za posty i podpowiedzi

Marcikuk 7 testów :szok: wow, super że wychodziły pozytywne, ja nieraz marzę o tym momencie

Kinga no ja w UK i tu zwolnien lekarskich nie ma jako takich, ale o tym by książke napisał, Polski system jest o niebo lepszy pod tym względem

Onlyone kiedy zmieniasz suwaczek?? Rozwaliłaś mnie tą położną, masakra jakaś, ale wiesz ja juz różne rzeczy przerabiałam, miałam np przez rok mrowienia w stopie to mi lekarz powiedział, że to przez niewygodne buty i nigdzie nie skierował, albo raz jak miałam mega goraczke i bałagałam o wizyte lekarz oddzwonil na kom i powiedział, żeby leżeć dużo wody pić a nie chodzić i ludzi zarażać. Ostatnio jak byłam odbierac wyniki z AMH pielęgniarka podała i nie potrafiła zinterpretować, powiedziała że na tym zna się jeje koleżanka. Oni tutaj mają tylko specjalizacje w danej dziedzinie i koniec. Tutejsze pielęgniarki kryją się do naszych Polskich. o Gp i pielegniarkach napisałabym książke, ale jesli juz trafisz do specjalisty to ja jestem pod wrażeniem, naprawdę super zajmują się człowiekiem.

Memories wyniczki pięknę, beta będzie teraz tylko rosła zobaczysz

Lazaya, słonko będzie dobrze, to że brzuch ciagnie to zarodek się zagnieżdza i te plamienia też z tego w ksiązce ktorej wam polecałam też były plamienia, i może z przygodami ale też się udało :-). Forum pełne jest dziewczyn które plamiły a mimo wszystko ciąże się utrzymały. Ja tam trzymam za ciebie kciuki, będzie dobrze.

Madzialenak spada TSH, ale zgadzam się że jeszcze musi spaść(może zwiększą ci dawkę?) i teraz będzie wszystko zmierzało w dobrym kierunku zobaczysz

Aniołeczku tez chyba postaram się test zrobić około 10-12 dpt ana bete musiałabym do Londynu chyba jeździć do Polskiej kliniki, troszkę mam kawałek.

Madmax jak samopoczucie, juz hieprka minęła?

Mila i ja o Tobie pamiętam, nieraz nie mam czasu żeby tak odpisać, zresztą po 10 godzinach pracy z komp, nie zawsze moje oczy mają na to siłę. MIla wiesiołek bardzo dobry do owu i jak lekarz się może o to pytać, przecież to trzeba zbadać, czasme nawet testy owu pokazjują a jajeczka nie pękają. Ale ten a najpózniej drugi cykl będzie Twój &&&&&

Gieniek trzymam kciuki żeby antybiotyk szybko usnął stan zapalny

Last time wpadaj tu częściej, brakuje ciebie

Magdusia 31 podoba mi się te twoje zdanie że w ciąży wychodzi się już po transferku, jejku jak to fajnie brzmi :-)

Elala co tam u Ciebie?

Pozdrowionka dla wszystkich.

Nie udało mi się z szefem dziś pogadać, ale napisala że chyba wie o co mi chodzi i że cos wymyslimy odnośnie mojego przedłuzonego wolnego, najwyżej jakiś urlop bezpłatny. Dziś 5 dzien stymulacji GOnalem F, brzucho większe niż przed, ale juz sama nie wiem czy do od tej wody bo ogólnie czuje się dobrze raz na dzień pobolewa głowa. Czy możecie napisać ile tak u Was trwała stymulacja, czyli od pierwszego dnia zastrzyku do punkcji...wiem że każda jest inna ale chodzi mi o jakąś mniej więcej średnią, żebym coś z tym wolnym zaczęła mysleć
 
reklama
Zosia - bądź dzielna, nie daj sie angolom, ja ich przez prawie 3 lata znosilam ale dalam rade ;) boli ich że jestes lepsza od nich i tylko szukaja pretekstow jak docisnąć Polce. Trzymaj sie!
 
Zosia - tak bylam ponad 4 na wyspach, w tym 1.5 w IRL, tam bylo super , UK to juz nie to samo... U mnie lepie, dzis zdecydowalam sie pojsc do psychoterapeutki, przysluguje mi wizyta w programie dsk w Invikcie..ale, mi chyba psychitra by sie przydal :-D pierwzy raz w zyciu bylam u psychoterapeutki i jak mam sie poprostu komus wygadac...to moge zrobic to tu. Nic ta wizyta nie zmienila. czuje z @ sie zbliza, ale moja dr powiedzial w zeszly pon. ze mam dopiero 8-10 dc, a jej ze wg @ która dostalam po laparoskopii 20.. no i sprawdza sie moja werjsa bo czuje od 2 dni taki nerw jak zawsze przed @. oby przyszla, wtedy zaczynam yasminelle przez 2 cykle i na poczatku wrzesnia kwalifikacja do 2 podejscai - ktotki protokół. juz nie moge sie doczekac !!!!
 
Hej ja miałąm 1trasfer w gdańsku. rozmowa to tak róznie sprawdzaja wyniki jak jakiegoś brak to nalezy zrobić i dostałam anty i jak wszystkie wezme i przyjdzie@ to od-1-3 cyklu sie zjawic i zastrzyki
 
Dziewczyny moje kochane bardzo Wam dziękuje za wsparcie, kciuki, dobre rady i nadzieje ze może jeszcze jest ciut szansy. Przepraszam ze teraz tylko o sobie ale przespalam pól dnia wiec zajme sie trochę mężem :-).

Onlyone tak nadal plamie ale ani mniej ani bardziej. Mocniej przy siku ale póki co prawdziwa @ nie przyszła. Niestety brzuch mocno ciągnie. Bardzo sie boje ale mocno sie trzymam tej nadzieji która mi dalyscie.
 
miliaa tak to ten ginek co napisałaś-czyli na kiedy byś się chciała umówić?Podam Ci nr do recepcji 3625719-pewnie bedzie ciężko na dniach się umówić, ale objasnij o co chodzi i może się uda?Czy Ty mieszkasz w pobliżu Radomia?Fajnie by było jakby się udało już teraz podejść do crio:tak:
 
Ostatnia edycja:
Hey laseczki:) Ja dzis jade nad jeziorko do lasu, nie bede siedziała juz w domu i sie zamartwiala, bo zwariowac mozna. W piatek II weryfikacja, oby była dzidziusiowa:):):):) Trzymajcie sie dzielnie, pozdrawiam WSZYSTKIE!!!
 
reklama
Do góry