reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny jestem tu nowa... Jestem 9 dni po transferze i zrobilam badanie beta hcg i wynik jest 1ml czy to oznacza ze napewno nie jestem w ciazy prosze o odpowiedz
Nie, na pewno to będziesz wiedziała jak za 48 h powtorzysz betę. Implantacja potrafi być później lub wcześniej wiec nic straconego

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
reklama
Ale miej jeszcze nadzieje skoro byly dwa zarodki a jeden sie ewakulowal to moze byc chwilowy spadek bety powtorz badanie jeszcze za 2 dni jesli juyrzejsze usg bedzie ok

to juz bylby chyba cud stulecia [emoji847]
Sciskam Was dziewczyny bardzo mocno, mysle ze juz zaakceptowalam ta porazke bo od niedzieli do mnie dochodzilo dlatego na spokojnie do tego podeszlam.
Sama jestem ciekawa co jutro pokaze usg!

Mialam sie ulotnic ale uwielbiam Was podgladac, na pewno nie bede sie odzywac za duzo teraz bo potrzebuje resetu ale bede pisac co wymyslilam. Z pewnoscia mam jakis problem i musze go ogarnac zanim cokolwiek zrobie.
Trzymam kciuki za kazda z Was [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry