reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Będę to oczywiście konsultowala z lekarzem , jeśli blizna na macicy będzie ok to podobno nie ma przeciwskazam. Zresztą wiesz jak jest, u mnie pierwszy transfer był szczęśliwy a nie wiadomo czy za drugim razem będzie tak pięknie [emoji52]



[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
Trzymam kciuki kochana bedzie pieknie kolejny tez bedzie szczesliwy tylko znowu musisz by na sterydach przed
 
reklama
jutro usg mnie czeka bo jeszcze zostalo to cos co wczoraj widzielismy i trzeba sprawdzic jakie jest duze, raczej na cud nie licze ze cos z tego urosnie bardziej sie martwie jak to stamtad wydostac!

Ale moze nie bede Was zameczac, cieszcie sie wszystkimi dobrymi wiadomosciami, ja musze kolejna porazke zniesc!! a nie jest latwo .... choc juz tyle lez od niedzieli poszlo ze dzisiaj jak zobaczylam wynik to nawet mi jedna nie poszla.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale miej jeszcze nadzieje skoro byly dwa zarodki a jeden sie ewakulowal to moze byc chwilowy spadek bety powtorz badanie jeszcze za 2 dni jesli juyrzejsze usg bedzie ok
 
Mamy dwa piękne bijace jak dzwon serduszka !!! [emoji16] oba są piękne i pokazują dokładnie 7 tydz ciąży [emoji16] wciąż uwierzyć nie mogę. A mój mąż nie może przestać płakać [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak przestałam bywać na forum wiosna to pamiętam ze wieści od Ciebie były jednymi z ostatnich, które strasznie mnie dobiły. Wracam a ty dwa serduszka, ale super!
 
A ja marzę o bliźniakach. Wierzę w to ze może kiedys spełni się moje życzenie. wiem ze wychować nie jest łatwo, ale później dzieci ss zawsze we dwoje, mają się z kim bawić ale też i kłócić ;);)
Ja tez marze o blizniakach dlatego po tym co ta dziewczyna pisala nie moglam.zebrac szczeki z podlogi. Ja o blizniakach marzylam zawsze nawet jak staralismy sie naturalnie :)
 
Cześć dziewczyny jestem 8dpt, moja Doktor kazała mi zrobić dzisiaj badanie krwi na wysokość proegesteronu i wynik mam 15,77 ona twierdzi że jest dobry a ja w to wątpię i sądzę, że transfer się znowu nie udał. Ostatnio po pierwszym transferze miałam wynik coś w granicach 14. Czy Wy też badałyście poziom progesteronu w 8 dpt? Ja już dzisiaj jestem załamana a beta dopiero w poniedziałek ehh... :(
Zależy w jakiej jednostce masz podany ten prg. Bo są dwie funkcjonujące i jedna ponad 3 razy większe cyferki ma od drugiej
 
reklama
Ja tez marze o blizniakach dlatego po tym co ta dziewczyna pisala nie moglam.zebrac szczeki z podlogi. Ja o blizniakach marzylam zawsze nawet jak staralismy sie naturalnie :)
Ja tez zawsze marzyłam i bardzo bym chciała mieć bliźniaki. Ale perspektywa ciazy bliźniaczej - ze ryzyko większe przeraża mnie na tyle ze nie odważyłam się nigdy 2 zarodkow transferować. Takie moje prywatne strachy
 
Do góry