reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja tez zawsze marzyłam i bardzo bym chciała mieć bliźniaki. Ale perspektywa ciazy bliźniaczej - ze ryzyko większe przeraża mnie na tyle ze nie odważyłam się nigdy 2 zarodkow transferować. Takie moje prywatne strachy
No tak to prawda ale to jest chyba silniejsze od strachu przed ewentualnymi komplikacjami
 
reklama
Wczoraj nie mogłam usnąć przez ten kręgosłup ale byłam zła bo ja bardzo lubię spać:D A wam jak się kochane spało?:D
Słuchajcie.. ja przyjmuje crinone ( progesteron dopochwowo) no i dziś rano w sumie to wczoraj chyba też tak miałam rano takie grudki dość spore no i do tego no mokrą wkładkę...oczywiscie w nocy kilka razy wstaławalam siku ale dopiero teraz takie coś mam.. niemożliwe żeby dopiero po całej nocy wypływal nie? A biorę bo już prawie tydzień;)

Akurat z tym się nie zgodzę. Crinone będzie wypływać cały czas. Jestem już w 14 tc i czasami jest tak, że przez kilka dni spokój a czasami jest tak, że właśnie kumuluje się większa ilość i wypływa właśnie w formie takich grudek.
u mnie czesto rano wyplywa a z kolei jak biore prysznic to mi wypadaja grudki :/
 
A ja marzę o bliźniakach. Wierzę w to ze może kiedys spełni się moje życzenie. wiem ze wychować nie jest łatwo, ale później dzieci ss zawsze we dwoje, mają się z kim bawić ale też i kłócić ;);)
Trzymam kciuki za Ciebie. Nie jest łatwo ale o z jednym bywa mega ciężko. Łatwiej bliznieta niż rok po roku - podobno [emoji6]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa... Jestem 9 dni po transferze i zrobilam badanie beta hcg i wynik jest 1ml czy to oznacza ze napewno nie jestem w ciazy prosze o odpowiedz
 
reklama
Potrzebuje rady, odebrałam dziś wyniki cytologii i załamka. mam w opisie że w rozmazie są "cechy stanu zapalnego i regeneracji, liczne komórki metaplastyczne, kontrola cytologiczna po leczeniu przeciwzapalnym" i nie wiem co mam teraz robić, czy z takim wynikiem będę mogła podejść do stymulacji i punkcji, czy będę musiała to wyleczyć i dopiero wtedy?
Pierwszy raz mi coś takiego wyszło a cyt. robie co pół roku.
Straszna lipa, kurde, czemu to wyszło teraz kiedy jestem już umówiona na wizytę startową:(
 
Do góry