reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiem... też czytalam takie wpisy,nawet tu kiedyś takie były. Pamiętam że wtedy wydawało mi sie że to okropne pisać nam tu, że ktoś jest załamany bo ciąża bliźniacza... :/
Ja nawet rozumiem ze kogoś ciaza bliźniacza może przerazić. Nawet ze ktoś ponarzeka bezmyślnie na ciąże na takim wątku, czasem się coś palnie w szoku. Ale zgodzić się na transfer 2 a potem pisać ze jest się czuje oszukana bo są bliźniaki... :D No szczeka mi wtedy opadła.
 
Mamy dwa piękne bijace jak dzwon serduszka !!! [emoji16] oba są piękne i pokazują dokładnie 7 tydz ciąży [emoji16] wciąż uwierzyć nie mogę. A mój mąż nie może przestać płakać [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
:* :*
Juz ci pisalam ze wiedzialam ze tak bedzie a teraz cudownej nudnej bezproblemowej ciazy ci zycze. I dbaj o Was nie przemeczaj sie tam w pracy kochana
 
Cześć Dziewczyny. Jestem po 3 nieudanych IUI. Idziemy o krok dalej i 29 grudnia mamy wizytę startową do in vitro. Czy są tu obecne dziewczyny będące w trakcie procedury w klinice Novum w Warszawie ?
Ja jestem, punkcję miałam w poniedziałek a jutro może będzie transfer. To moja druga procedura, poprzednia w Invimed... i muszę przyznać że w Novum czuje się lepiej. Mniejsza nerwówka, nie ma chaosu
 
Ostatnia edycja:
Ja nawet rozumiem ze kogoś ciaza bliźniacza może przerazić. Nawet ze ktoś ponarzeka bezmyślnie na ciąże na takim wątku, czasem się coś palnie w szoku. Ale zgodzić się na transfer 2 a potem pisać ze jest się czuje oszukana bo są bliźniaki... :D No szczeka mi wtedy opadła.
Wtedy to chyba wszystkim szczeka opadla pamietam te posty tu na grupie
 
reklama
Hej dziewczyny mmie o 5 obudzil dzis bil plecow na dole, zaczelam sie martwic[emoji21]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
To akurat bardzo dobry znak... miałam to jak byłam w ciazy i potem znowu jak byłam w biochemicznej w której były prawidłowe przyrosty na początku.
A przy transferach gdzie nie zaskoczyło nic takiego nie czułam. Oczywiscie z tymi objawami to loteria, każda ma co innego i nie zawsze tak samo w kolejnych...
 
Do góry