reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Lekarz z Polski zadzwonil i jeszcze wiekszy mam chaos w glowie!!! On mowi ze moja beta jest niska i pecherzyk widzi ale to jest 5/6mm i to jest za malo. Ja mam bete 9,500 a on mowi ze oczekiwalby na tym etapie 30000! i pecherzyk 10mm ... zglupialam! to jest 21 dpt dwoch blastek!
Obserwujac to forum to nie pamietam aby ktos mial tak wysoka bete chyba ze to byly blizniaki, nie wiem co myslec? Jakie byly Wasze pecherzyki i bety na tym etapie????

Cholera chyba zwariuje!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Ja 23dpt blastki miałam betę 19tysiecy z czymś

 
Lekarz z Polski zadzwonil i jeszcze wiekszy mam chaos w glowie!!! On mowi ze moja beta jest niska i pecherzyk widzi ale to jest 5/6mm i to jest za malo. Ja mam bete 9,500 a on mowi ze oczekiwalby na tym etapie 30000! i pecherzyk 10mm ... zglupialam! to jest 21 dpt dwoch blastek!
Obserwujac to forum to nie pamietam aby ktos mial tak wysoka bete chyba ze to byly blizniaki, nie wiem co myslec? Jakie byly Wasze pecherzyki i bety na tym etapie????

Cholera chyba zwariuje!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
A dwa dni wcześniej 12tysiecy z hakiem

 
Ja niestety moge powolywac sie znow na mija bratowa:) w pierwszej ciazy miala krwiaka i polezala 2 tyg, potem na wizycie lekarz stwierdzil ze juz sie wchlonal i bylo ok. Przy drugiej ciazy miala i krwiaka i odklejajace sie.lozysko czy kosmowke - nie wiem, nie znam.sie, w kazdym razie cos sie jej odklejalo i miala duzo dluzej zwolnienie, chyba z 2 miesiace albo dluzej, a potem normalnie wrocila do pracy. prace ma jako recepcjonistka wiec po trosze siedzaca jak i chodzaca. I malutka zdrowa, bedzie miala juz miesiac w piatek :)
Ja moge lezec i 9 mcy oby mi sie ta kosmowka nie odkleila.
W poczatkowej fazie ciazy jest kosmowka potem lozysko. Zalezy w ktorym tyg byla bratowa[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, dziś podjęliśmy z mężem decyzję ze nasza przygoda z ivf nie kończy się . We wrześniu podejdziemy do kolejnego transferu, tym razem jednego zarodka [emoji6]. W związku z powyższym nie opuszczam forum i w miarę możliwości, czyt. czasu będę do Was zaglądała [emoji4][emoji4][emoji4]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
Anetka podziwiam i trzymam kciuki!!!

 
@meg86, a kiedy mialas te krwawienia? U mnie na szczescie juz sie konczy choc jeszcze koncowka jest, ja dzisiaj jestem 22dpt. Tylko ze ja w sumie nie wiem co bylo powodem krwawienia, jak dla mnie to za szybko sie skonczylo i bezbolesnie aby bylo poronieniem ale nie wiem, jest tak szybko ze ciezko cokolwiek powiedziec. Tak sie modle aby beta jutro wykazala przyrost i ze wszystko jest ok z moim kropkiem!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie nie pamiętam w którym dniu po ale to było jakoś na Przełomie 6-7 tyg bo w 8 tyg po.trzecim krwawieniu wylądowałam w szpitalu. I dopiero w szpitalu na drugim usg okazało się że jest krwiak bo wcześniej nie było widać i trzech Lekarzy nie znalo przyczyny tego skąd tyle krwi.
 
reklama
Do góry