reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

no hej dziewczyny. jestem po lekarzu.widac na usg jajo plodowe ktore jest ok.w nsrodku jajko zolte tez ok.zarodka jeszcze nie widac.ogolnie ginekolog powiedziala ze jajo sie nie odkleja.krwiaka pod macica nie mam.torbieli na jajnikach tez nie. ogolnie wszystko jest ok. powiedziala ze to krwawienie to moze byc po acardzie..... bo innego powodu nie ma,jak wrocilam juz do domku to zaczelam troszke mocniej krwawic ale to chyba nic nie znaczy co?

Dobrze, że poszlaś do lekarza. Dzięki temu wiesz na czym stoisz.
 
reklama
@annna1986 ty lez.plackiem, nie wstawaj, nie siedz bo siedzenie wzmaga skurcze i wez nospe, jesli zwykla to nawet dwie, max mozesz na dobe brac 3x2wiec smialo lykaj bo skurcze sa beee, nie lubimy ich. Jak nie masz to chlopa na sygnale wyslij. Na plamienie dopchaj sie progesteronem. Moze od luteiny masz.podraznienie jakies i dr ci glowica od usg jeszcze pogorszyla, ale jesli by to mialo byc z macicy to lepiej brac progesteron. I leż. A potem jeszcze mozesz polezec. Jak ci sie znudzi to ewentualnie leż dalej. :)
 
@JoannaRak ty to samo - tylko lezeć i lezec. Ta "kulka" w macicy to pecherzyk ciazowy. I teraz beta.nie ma sie co sugerowac, bo moze byc tak jak ci pisalam, jesli bylo 2 to od jednego moze jeszcze spadac. Najwazniejsze to zeby ten pecherzyk urosl i ujawnil sie w nim maluch. Ja przy krwotoku w 17dpt mialam bete 2100 i lekarz sie dziwil co jest grane bo wartosc byla ok. Dziewczyny dacie rade :*
 
Nie zawsze, czasami wystarczy farmakologia. Rozsądny lekarz sprobuje najpierw nieinwazyjnie bo zabieg to jednak okaleczenie wiążące się z usunięciem jajka /jajowodu no i zrosty [emoji29]
Też prawda... Ja spotkałam sie tylko z zabiegami przy ciąży pozamacicznej....:(
[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
@annna1986 ty lez.plackiem, nie wstawaj, nie siedz bo siedzenie wzmaga skurcze i wez nospe, jesli zwykla to nawet dwie, max mozesz na dobe brac 3x2wiec smialo lykaj bo skurcze sa beee, nie lubimy ich. Jak nie masz to chlopa na sygnale wyslij. Na plamienie dopchaj sie progesteronem. Moze od luteiny masz.podraznienie jakies i dr ci glowica od usg jeszcze pogorszyla, ale jesli by to mialo byc z macicy to lepiej brac progesteron. I leż. A potem jeszcze mozesz polezec. Jak ci sie znudzi to ewentualnie leż dalej. :)
 
@annna1986 ty lez.plackiem, nie wstawaj, nie siedz bo siedzenie wzmaga skurcze i wez nospe, jesli zwykla to nawet dwie, max mozesz na dobe brac 3x2wiec smialo lykaj bo skurcze sa beee, nie lubimy ich. Jak nie masz to chlopa na sygnale wyslij. Na plamienie dopchaj sie progesteronem. Moze od luteiny masz.podraznienie jakies i dr ci glowica od usg jeszcze pogorszyla, ale jesli by to mialo byc z macicy to lepiej brac progesteron. I leż. A potem jeszcze mozesz polezec. Jak ci sie znudzi to ewentualnie leż dalej. :)
:):biggrin2::biggrin2:
 
Jak tam kochane wam wieczór mija ? :) ja właśnie zagralam z mężem w państwa i miasta hihi pamiętacie ta grę ?:) A teraz sobie leżę no i tak mnie kręgosłup boli najbardziej na dole że nie daje rady.. I brzuch trochę no wiadomo wszystko jak na @ w sumie to mnie zawsze boli wszystko tydzień przed spodziewana @ ale przecież ona nie przyjdzie co nie ?:D hihi :D chyba zdechne dziś :D
Mnie też dziś zaczęło lekko ćmić jak na @ i lekko plecy na dole. Ale może to od tego leżenia w dziwnych pozycjach.... nie wiem

Kochana nie tyle się martwię co ciekawość mnie zjada żywcem. No i dużo dziewczyn pisze o jakiś plamieniach czy jakich kolwiek objawach a u mnie nic zupełnie.
Mnie też ciekawość zjada...a objawów mam zero.
 
reklama
Do góry