reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
no hej dziewczyny. jestem po lekarzu.widac na usg jajo plodowe ktore jest ok.w nsrodku jajko zolte tez ok.zarodka jeszcze nie widac.ogolnie ginekolog powiedziala ze jajo sie nie odkleja.krwiaka pod macica nie mam.torbieli na jajnikach tez nie. ogolnie wszystko jest ok. powiedziala ze to krwawienie to moze byc po acardzie..... bo innego powodu nie ma,jak wrocilam juz do domku to zaczelam troszke mocniej krwawic ale to chyba nic nie znaczy co?
Jak na usg wszystko ok to pozostaje wierzyć, że bedzie dobrze :) trzymam kciuki
 
To najlepiej niech bez majtek zaczną chodzić ;) straszna jest ta młodzież ... nie to co my dorosłe pełne powagi i piękne kobiety...w gaciach bawełnianych dobrze podtrzymujacych tylek bo inaczej opada ;)
Buhahahahahhaa
Za pare.miesiecy bedziemy tak o stanikach gadac jak nam cycki po karmieniu obwisna
 
Wyglądam bardzo dziwnie ... jak księżyc w pełni ;) ale cóż, będę cierpliwie czekać z nadzieją ze maluch mi wszystko wynagrodzi ;)
To tak jak ja [emoji23] brzuch , piersi i twarz mam jak balon. Masakra . [emoji85] cycki w nic mi się nie mieszcza.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny tylko nie wiem czemu mnie tak bardzo brzuch boli.....lekarka mowila ze to powiekszajaca sie macica,ale odkad wrocilam boli mnie duzo bardziej.mozliwe ze robiac usg lekarka mi cos zrobila?
Raczej nie, po prostu namieszała tam, a wszystko jest w trakcie zmian. Ja jak wracałam po pierwszym usg po lekarzu to tez mnie ciągnęło. Teraz dużo odpoczywaj i tajniak dziewczyny pisały wstawaj do toalety i coś zjeść. :)
 
Dziewczeta[emoji16] jak juz wspomnialam o moim krwiaku i odklejajacej sie przez niego kosmowce to doradzcie plis Wy wiecie wszystko @annamaria @Dzoasia albo ktoras ktora miala krwiaka.. Jezeli nie krwawilam w ogole to na zdrowy rozum kosmowka chyba sie przykleila z powrotem i jest juz ok, prawda? Bo w innym wypadku cos by sie dzialo a jak sie nie dzieje to powinno byc juz ok? Mialam lezec.2 dni

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja niestety moge powolywac sie znow na mija bratowa:) w pierwszej ciazy miala krwiaka i polezala 2 tyg, potem na wizycie lekarz stwierdzil ze juz sie wchlonal i bylo ok. Przy drugiej ciazy miala i krwiaka i odklejajace sie.lozysko czy kosmowke - nie wiem, nie znam.sie, w kazdym razie cos sie jej odklejalo i miala duzo dluzej zwolnienie, chyba z 2 miesiace albo dluzej, a potem normalnie wrocila do pracy. prace ma jako recepcjonistka wiec po trosze siedzaca jak i chodzaca. I malutka zdrowa, bedzie miala juz miesiac w piatek :)
 
reklama
Do góry