reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ojj mialam to samo, i mialam zapalenie przydatkow i przez to zniszczone jajowody i teraz tylko ivf zostaje. Takze glupota malolatow nie zna granic. A mama mowila ubieraj sie cieplo :/
Ale wtedy miałyśmy wyglądać pięknie ;) dla mnie teraz to idealna jest kurtka za tyłek,czapka i komin , inaczej na dwór nie wychodzę :)
 
reklama
Dzięki, że pytasz. Pierwsza doba po szpitalu ok, nic nie bolało. Ze wszystkich stron dostałam joby, że się wypisałam na własne żądanie ze szpitala... Powinnam do wczoraj tam wegetować, ale trudno jest wytrzymać na oddziale, gdzie na przemian płaczą noworodki... Od wczoraj mam niekończący się skurcz macicy, która najprawdopodobniej się obkurcza. Chodzę zgięta w pół, faszeruje się Ketonalem, bo nic innego nie działa, a z Ketonalem chociaż na godzinę mam spokój. Chciałabym, żeby to się już skończyło, jestem zmęczona tym bólem.
Biedaku... troche az dziwne ze az tak cie boli. Moze pojedz na wiz do swojego lekarza? Kurcze mnie nic a nic nie bolalo, na drugi dzien mialam 10cio godzinna wyprawe do Pasnika a 5 dni pozniej wrocilam do pracy... ojj :* bedzie dobrze, mam nadzieje ze juz niedlugo :*
 
Dzięki, że pytasz. Pierwsza doba po szpitalu ok, nic nie bolało. Ze wszystkich stron dostałam joby, że się wypisałam na własne żądanie ze szpitala... Powinnam do wczoraj tam wegetować, ale trudno jest wytrzymać na oddziale, gdzie na przemian płaczą noworodki... Od wczoraj mam niekończący się skurcz macicy, która najprawdopodobniej się obkurcza. Chodzę zgięta w pół, faszeruje się Ketonalem, bo nic innego nie działa, a z Ketonalem chociaż na godzinę mam spokój. Chciałabym, żeby to się już skończyło, jestem zmęczona tym bólem.
Kochana nie dziwię się ze wyszłaś na własne zadanie. Boli bi się obkurcza ja przy poronieniu to myślałam że umrę ale większy ból był psychiczny słysząc dzieci. Możesz też brać nospe. Jak będziesz się dalej tak źle czuła to może idź na kontrolę czy jakies zapalenie po zabiegu się nie robi...
współczuję Ci bardzo,ale żadne słowa teraz nie pomogą...
 
reklama
Do góry